Szia Kata! Bevalljuk Neked, hűtlenek lettünk Marmarashoz! Csodálatos volt kétszer is Marmarasban nyaralni! Tetszett nekünk a csend, és a tiszta tengerpart, a Neon, a lukumadesz a kikötőben. No meg a fakultatívok Veled! Fagyizás Pefkochoriban, meg pezsgővadászat!

De a Grand-dal megyünk Sidariba! Azért terveinben szerepel, ha még egyszer megtehetjük, visszamegyünk Marmarasba!

Sikeres nyarat és sok-sok lelkes vendéget kívánunk Neked! Szia: Magdi&Laci
Sziasztok Magdi és Laci! Ez természetes, hogy más szépségét is meg kell ismerni Görögországnak. Biztos vagyok benne, hogy jól fogjátok magatokat érezni, s ezt kívánom is Nektek szívből. Azért nekem fogtok hiányozni!

Bízom benne, hogy lesz még rá alkalom! Sok szeretettel gondolok Rátok! Köszönöm a jókívánságokat! Puszi Kata