Szia Kata!
Köszönöm szépen a választ.
Próbálok körültekintően választani, bár, a nyaralásunk 80%-át a szálláson kívül szoktuk tölteni, de mégis számomra fontos, hogy este milyen környezetbe érkezek "haza"?! A látvány meg pazar lesz, az csak emeli a nyaralás élményét.:-) Detty
Kedves Detty! Én is ezt tapasztaltam, hogy a Vendégek a legkevesebbet a szobákban tartózkodnak. Mégis, amikor reggel felébredsz, és már az ágyból a tengert látod, valamint kinn a teraszon elszürcsölgeted a kávéd, vagy a teád, hát az bizony csodálatos élmény!
Minden jót Nektek! Biztos vagyok benne, hogy Ti az a fajta vendégek lesztek, akik jól fogják érezni magukat!

Üdvözlettel: Kata