(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Nagy Anita Dátum: 2012-01-25 18:43:25
Sziasztok! A C1-es szobával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Mennyivel kisebb a többinél? Lehet látni az erkélyéről a tengert? Előre is köszönöm,ha valaki válaszol! :))
Grand Kata Dátum: 2012-01-21 20:23:17
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-01-21 18:09:09
Szia Kata! Köszönöm szépen a választ. Próbálok körültekintően választani, bár, a nyaralásunk 80%-át a szálláson kívül szoktuk tölteni, de mégis számomra fontos, hogy este milyen környezetbe érkezek "haza"?! A látvány meg pazar lesz, az csak emeli a nyaralás élményét.:-) Detty
Kedves Detty! Én is ezt tapasztaltam, hogy a Vendégek a legkevesebbet a szobákban tartózkodnak. Mégis, amikor reggel felébredsz, és már az ágyból a tengert látod, valamint kinn a teraszon elszürcsölgeted a kávéd, vagy a teád, hát az bizony csodálatos élmény! Minden jót Nektek! Biztos vagyok benne, hogy Ti az a fajta vendégek lesztek, akik jól fogják érezni magukat! smile smile Üdvözlettel: Kata
Balogh Bernadett Dátum: 2012-01-21 18:09:09
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-19 20:13:24
Kedves Bernadett! Akár a C/6-os fürdőszobájának felvétele is lehet a szóban forgó kép. AB/1.C/1-es kisebb. A legpazarabb kilátás azonban biztos, hogy a C/6-os apartmanból van. Jól választottál! Üdvözlettel Kata smile smile
Szia Kata! Köszönöm szépen a választ. Próbálok körültekintően választani, bár, a nyaralásunk 80%-át a szálláson kívül szoktuk tölteni, de mégis számomra fontos, hogy este milyen környezetbe érkezek "haza"?! A látvány meg pazar lesz, az csak emeli a nyaralás élményét.:-) Detty
Grand Kata Dátum: 2012-01-19 20:14:33
Szathmári Katalin írta ekkor: 2012-01-17 21:59:53
Kedves Kata! Köszönöm a válaszod! Kati
Nagyon szívesen. Kérdezz nyugodtan, ha bármire kíváncsi vagy. Igyekszem válaszolni! Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-19 20:13:24
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-01-18 19:29:46
Kedves Kata! Köszönöm a választ, igen, ezeket a képeket már befoglalás előtt végig böngésztem. Igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a képek között látható 1 db fürdőszobai kép, az a B1+C1 apartmanokra jellemző, vagy az összes többire? De már mindegy, tulajdonképpen már mienk a C6 jó pár napig, akár ez a fürdője, akár nem. smile smile
Kedves Bernadett! Akár a C/6-os fürdőszobájának felvétele is lehet a szóban forgó kép. AB/1.C/1-es kisebb. A legpazarabb kilátás azonban biztos, hogy a C/6-os apartmanból van. Jól választottál! Üdvözlettel Kata smile smile