(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-01-19 11:14:38
Kedves Kata! Köszönöm szépen a válaszodat. Üdvözlettel: Gabi
Balogh Bernadett Dátum: 2012-01-18 19:29:46
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-16 22:03:54
Kedves Detty! Itt a honlapon találsz sok-sok képet a szállásról és a városról is Ha megnyitod a Marmarasról szóló részt, ott a képek "fül alatt" mindez látható! Üdv.: Kata smile smile
Kedves Kata! Köszönöm a választ, igen, ezeket a képeket már befoglalás előtt végig böngésztem. Igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a képek között látható 1 db fürdőszobai kép, az a B1+C1 apartmanokra jellemző, vagy az összes többire? De már mindegy, tulajdonképpen már mienk a C6 jó pár napig, akár ez a fürdője, akár nem. smile smile
Szathmári Katalin Dátum: 2012-01-17 21:59:53
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-16 21:43:30
Szia Kati! Minden házban van wi-fi. A Politis társalgójában pedig egy számítógép, melyet használhatnak a vendégek! Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata! Köszönöm a válaszod! Kati
Grand Kata Dátum: 2012-01-16 22:06:14
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-01-16 20:45:52
Szia Bernadett ! Mi a C1-es szobában voltunk. A szúnyoghálóról és a marmarasi szúnyogokról általában.A szúnyogháló az erkély ajtón tökéletesen zárt így a szobában nem kellett semmilyen riasztó, de viszont reggel vagy estefelé, ha kiülsz a tengerben gyönyörködni akkor nem árt a "spíra" nevű szúnyogriasztó használata (mely egy spirál alakú riasztószer). Ha este bementek a városba vacsorázni akkor szintén nem árt valamit használni, mert elég durván tudnak csípni . Remélem minden Marmarasra utazónak szúnyog témában kielégítő választ tudtam adni.Sajnos a szállásról képeket nem csináltunk,de nekünk minden kifogástalan volt. Akárcsak az idegenvezetőnk Kata. Üdv. Zoli smile smile
Szia Zoli! Köszi a kimerítő választ a szúnyogokkal kapcsolatban! Amúgy nem felejtettem el a csodálatos képeket amiket készítettel! Üdvözlet MINDKETTŐTÖKNEK Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-16 22:03:54
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-01-16 19:48:36
Szia Zoltán! Melyik szobában voltatok? Esetleg Te is tudsz válaszolni nekem a szúnyoghalós kérdésemre...:-) Van esetleg valahol a neten a szállásról képed? Köszi Detty
Kedves Detty! Itt a honlapon találsz sok-sok képet a szállásról és a városról is Ha megnyitod a Marmarasról szóló részt, ott a képek "fül alatt" mindez látható! Üdv.: Kata smile smile