(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Balogh Bernadett Dátum: 2012-01-16 21:13:52
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-01-16 20:45:52
Szia Bernadett ! Mi a C1-es szobában voltunk. A szúnyoghálóról és a marmarasi szúnyogokról általában.A szúnyogháló az erkély ajtón tökéletesen zárt így a szobában nem kellett semmilyen riasztó, de viszont reggel vagy estefelé, ha kiülsz a tengerben gyönyörködni akkor nem árt a "spíra" nevű szúnyogriasztó használata (mely egy spirál alakú riasztószer). Ha este bementek a városba vacsorázni akkor szintén nem árt valamit használni, mert elég durván tudnak csípni . Remélem minden Marmarasra utazónak szúnyog témában kielégítő választ tudtam adni.Sajnos a szállásról képeket nem csináltunk,de nekünk minden kifogástalan volt. Akárcsak az idegenvezetőnk Kata. Üdv. Zoli smile smile
Köszönöm a gyors választ. smile
Dávid Zoltán Dátum: 2012-01-16 20:45:52
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-01-16 19:48:36
Szia Zoltán! Melyik szobában voltatok? Esetleg Te is tudsz válaszolni nekem a szúnyoghalós kérdésemre...:-) Van esetleg valahol a neten a szállásról képed? Köszi Detty
Szia Bernadett ! Mi a C1-es szobában voltunk. A szúnyoghálóról és a marmarasi szúnyogokról általában.A szúnyogháló az erkély ajtón tökéletesen zárt így a szobában nem kellett semmilyen riasztó, de viszont reggel vagy estefelé, ha kiülsz a tengerben gyönyörködni akkor nem árt a "spíra" nevű szúnyogriasztó használata (mely egy spirál alakú riasztószer). Ha este bementek a városba vacsorázni akkor szintén nem árt valamit használni, mert elég durván tudnak csípni . Remélem minden Marmarasra utazónak szúnyog témában kielégítő választ tudtam adni.Sajnos a szállásról képeket nem csináltunk,de nekünk minden kifogástalan volt. Akárcsak az idegenvezetőnk Kata. Üdv. Zoli smile smile
Balogh Bernadett Dátum: 2012-01-16 19:48:36
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-01-16 11:44:20
Az Athénében inkább a erkélyről működik jobban a Wifi, mint a szobából (tapasztalat). De egy volt vele tavaly a gond, sűrűn leszakadt a hálózatról.Talán a kora reggeli órákban lehet a legkönnyebben csatlakozni. smile
Szia Zoltán! Melyik szobában voltatok? Esetleg Te is tudsz válaszolni nekem a szúnyoghalós kérdésemre...:-) Van esetleg valahol a neten a szállásról képed? Köszi Detty
Dávid Zoltán Dátum: 2012-01-16 11:44:20
Szathmári Katalin írta ekkor: 2012-01-14 18:51:45
Kedves Kata! Jól látom, hogy minden szállásotokban van ingyenes wi-fi? A szobákból is működik vagy csak a közös helyiségekben? köszönöm a válaszod! Kati
Az Athénében inkább a erkélyről működik jobban a Wifi, mint a szobából (tapasztalat). De egy volt vele tavaly a gond, sűrűn leszakadt a hálózatról.Talán a kora reggeli órákban lehet a legkönnyebben csatlakozni. smile
Dátum: 2012-01-15 21:54:32
Kedves Kata! Olvasgatva a fórumot, újabb kérdések jutottak az eszembe: az Athénében van lehetőség konektor használatra és a szobákban is fogható a Wifi jele? Melyik biztosító biztosítását ajánlod? Válaszodat előre is köszönöm. Üdvözlettel: Gabi ajánlod megkötésre? Válaszodat előre is köszönöm.Üdvözlettel