Szia Zoltán!
Melyik szobában voltatok?
Esetleg Te is tudsz válaszolni nekem a szúnyoghalós kérdésemre...:-)
Van esetleg valahol a neten a szállásról képed?
Köszi Detty
Szia Bernadett ! Mi a C1-es szobában voltunk. A szúnyoghálóról és a marmarasi szúnyogokról általában.A szúnyogháló az erkély ajtón tökéletesen zárt így a szobában nem kellett semmilyen riasztó, de viszont reggel vagy estefelé, ha kiülsz a tengerben gyönyörködni akkor nem árt a "spíra" nevű szúnyogriasztó használata (mely egy spirál alakú riasztószer). Ha este bementek a városba vacsorázni akkor szintén nem árt valamit használni, mert elég durván tudnak csípni . Remélem minden Marmarasra utazónak szúnyog témában kielégítő választ tudtam adni.Sajnos a szállásról képeket nem csináltunk,de nekünk minden kifogástalan volt. Akárcsak az idegenvezetőnk Kata. Üdv. Zoli