Kedves Kata! Nagyon köszönöm a válaszodat. Én szívessen elmennék a Sunset és a Shitóniai buszos kirándulásra, melyekről a fórumokon már olvastam. Kérdezném, hogy előszezonban is
van lehetőség ezekre a programokra? Természetesen Sándor
Neked is köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Gabi
Kedves Gabi! Az általad említett kirándulások létszámfüggőek, de igyekszem megtalálni a lehetőséget, hogy sikerüljön megvalósítani. A Sithonia körút általában összejön, a Sun-Set előszezonban nem mindig sikerül, de bízom benne, hogy összejön nyaralásotok alkalmával. Mindkettőt szeretik a vendégek. Üdv.: Kata