(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-01-14 16:54:50
Marton Katalin írta ekkor: 2012-01-14 12:03:08
szia Kata, abban tudnál segíteni, hogy a Mouses 3. szintjén lévő apartman (3.33) valóban teljesen a tengerre néz? azért foglaltam ezt, mert azt hittem, hogy a 4. szint felette van; de úgy néz ki, hogy a 3. szint is legfelső - egy másik épületszárnyban. ez így van-e? köszönöm! kata
Szia Kata! A Mouses házban a 4.szint a legfelső, és onnan látni a tengert. Ebben a házban kifejezetten tengerre néző szoba úgymond nincs, Legjobban azonban a 4.szintről látszik a tenger. Üdvözlettel:Kata smile
Marton Katalin Dátum: 2012-01-14 12:03:08
szia Kata, abban tudnál segíteni, hogy a Mouses 3. szintjén lévő apartman (3.33) valóban teljesen a tengerre néz? azért foglaltam ezt, mert azt hittem, hogy a 4. szint felette van; de úgy néz ki, hogy a 3. szint is legfelső - egy másik épületszárnyban. ez így van-e? köszönöm! kata
Grand Kata Dátum: 2012-01-13 23:30:07
írta ekkor: 2012-01-13 20:51:12
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a válaszodat. Én szívessen elmennék a Sunset és a Shitóniai buszos kirándulásra, melyekről a fórumokon már olvastam. Kérdezném, hogy előszezonban is van lehetőség ezekre a programokra? Természetesen Sándor Neked is köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Gabi
Kedves Gabi! Az általad említett kirándulások létszámfüggőek, de igyekszem megtalálni a lehetőséget, hogy sikerüljön megvalósítani. A Sithonia körút általában összejön, a Sun-Set előszezonban nem mindig sikerül, de bízom benne, hogy összejön nyaralásotok alkalmával. Mindkettőt szeretik a vendégek. Üdv.: Kata smile smile smile
Dátum: 2012-01-13 20:51:12
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a válaszodat. Én szívessen elmennék a Sunset és a Shitóniai buszos kirándulásra, melyekről a fórumokon már olvastam. Kérdezném, hogy előszezonban is van lehetőség ezekre a programokra? Természetesen Sándor Neked is köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Gabi
Grand Kata Dátum: 2012-01-12 22:35:56
Kovács Sándor írta ekkor: 2012-01-12 17:37:29
Bocsánat, hogy belekotty... smile 2003-ban a C szinten volt a szállásunk - talán a C4-ben - és gyönyörű, tengerre néző a kilátás erről a szintről. Jól döntött. smile
Köszi Sanyi! Tényleg fantasztikus a kilátás és a C/4-ből is az volt. Üdv.: Kata ui.: Kicsit irigylem is a vendégeket. smile smile smile