(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Balogh Bernadett Dátum: 2012-01-15 20:38:58
Kedves GrandKata! Az Athénébe foglaltunk szállást, ahol a szúnyogháló adott, legalábbis az apartman leírása szerint. Viszont visszaolvastam, és erősen ajánlottad a szúnyogirtót. A teraszra, vagy a szobába is kell az irtó? A szúnyogháló a terasz ajtó teljes nagyságában van nem? (külön tolóajtós szokott lenni) Athénénél lévő kerti grillt szabadon a szállóvendégek használhatják, vagy csak általad szervezett "kerti partykon" lehet beizzítani? Köszönöm a választ. Szia Detty
Dátum: 2012-01-15 15:46:35
Kedves Kata! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Üdvözlettel: Gabi
Hollósi Erika Dátum: 2012-01-15 12:09:44
Szia Kata! Bár látom,hogy a fakultatív programok között nem szerepel Athén,szeretném megkérdezni,hogy Marmarosról van-e lehetőség eljutni oda magyar idegenvezetővel? A válaszodat előre is köszönöm. üdv. :Erika
Marton Katalin Dátum: 2012-01-15 11:21:52
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-14 16:54:50
Szia Kata! A Mouses házban a 4.szint a legfelső, és onnan látni a tengert. Ebben a házban kifejezetten tengerre néző szoba úgymond nincs, Legjobban azonban a 4.szintről látszik a tenger. Üdvözlettel:Kata smile
köszi Kata! fel is vettem a kapcsolatot az irodával, hogy átmehessünk a 4. emeletre. majd ha már tudsz előszezoni motorbérlés árakat, azokat megírnád nekem? 250 cm3-es robogót szeretnénk majd. nagyon köszönöm előre!
Szathmári Katalin Dátum: 2012-01-14 18:51:45
Kedves Kata! Jól látom, hogy minden szállásotokban van ingyenes wi-fi? A szobákból is működik vagy csak a közös helyiségekben? köszönöm a válaszod! Kati