Kedves GrandKata!
Az Athénébe foglaltunk szállást, ahol a szúnyogháló adott, legalábbis az apartman leírása szerint.
Viszont visszaolvastam, és erősen ajánlottad a szúnyogirtót.
A teraszra, vagy a szobába is kell az irtó? A szúnyogháló a terasz ajtó teljes nagyságában van nem? (külön tolóajtós szokott lenni)
Athénénél lévő kerti grillt szabadon a szállóvendégek használhatják, vagy csak általad szervezett "kerti partykon" lehet beizzítani?
Köszönöm a választ. Szia Detty