(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-01-11 20:47:45
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-01-11 10:27:14
Köszönjük Kata a kérdésed,jól vagyunk! smile Kívánunk neked sok-sok kedves vendéget!!!! Üdv : Zoli és Erika
Köszi kedves Erika és Zoli! Nektek is minden jót. smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-11 20:46:41
Marton Katalin írta ekkor: 2012-01-10 16:23:40
Mi is 3-ágyasban foglaltunk 2 személy részére. Azt az infot kaptam az irodától, hogy ha az adott apartmanban nincs már több 2 ágyas elhelyezés, akkor lehet menni a 3-ágyasokba ketten; ugyanannyiért. A 3. személyt az online foglaláskor ki kell x-elni.
AKKOR ÍGY VAN! SZERINTEM ÉRDEMES MINDEN BIZONYTALAN ESETBEN FELHÍVNI AZ IRODÁT. ÉN A SZÁMSZAKI DOLGOKKAL NEM VAGYOK TISZTÁBA smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-11 20:41:53
Marton Katalin írta ekkor: 2012-01-10 16:21:16
Katától kérdezném, hogy a Mouses-nél tudunk-e majd parkolni az autóval, mert oda foglaltunk, egyénileg utazunk. Illetőleg, hogy kb mennyibe kerül most a motorbérlés kinn; 1 teljes hétre kellene majd kétszemélyes motor. Köszönöm előre! marton kata
Szia Kata! Elég szűk utcácskában van a Mouses apartman, de a parkolás nem szokott gond lenni. A közelben mindig akad hely, és hála az égnek jó a közbiztonság, így nem jelent gondot, ha a bejárattól kicsit távolabb parkoltok. Azt, hogy mennyi lesz a motor kölcsönzési díja, sajnos majd csak a szezon kezdete után tudom megmondani. Más az ár elő-utó-főszezonban. Erre majd visszatérünk! smile smile üDV.: kATA smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-11 20:37:50
Ruzsányi Erzsébet írta ekkor: 2012-01-09 23:30:13
Kedves Kata! Nem kevés tipródás után már majdnem teljesen biztos, hogy a sok jó ajánlat közül Neos Marmarasra esik a választásunk. Két hétre mennénk, éppen ezért szeretnénk, ha ez a nyaralás felejthetetlen lenne, melynek természetesen része a jó szoba választása, tengerre néző kilátással. Elhelyezést a Politisben kérnénk (2 fő). Segítségedet várjuk, hogy melyik szobát válasszuk? Vagy minden emeleti szoba tengerre néző? Emelet, lépcsőzés nem akadály! Üdv: Erzsók
Szia Erzsók! A Politis ház legfelső szintjéről van a legszebb kilátás. Nézzétek meg a honlap leírásán melyik apartmanban van dupla és szimpla ágy eszerint válasszatok szobát. Mármint, hogy szorosan vagy lazábban szeretnétek majd aludni smile . Üdv.: Kata
Dávid Zoltán Dátum: 2012-01-11 10:27:14
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-09 22:10:27
Köszi Zoli! Remélem jól vagytok! smile smile
Köszönjük Kata a kérdésed,jól vagyunk! smile Kívánunk neked sok-sok kedves vendéget!!!! Üdv : Zoli és Erika