Katától kérdezném, hogy a Mouses-nél tudunk-e majd parkolni az autóval, mert oda foglaltunk, egyénileg utazunk.
Illetőleg, hogy kb mennyibe kerül most a motorbérlés kinn; 1 teljes hétre kellene majd kétszemélyes motor. Köszönöm előre! marton kata
Szia Kata! Elég szűk utcácskában van a Mouses apartman, de a parkolás nem szokott gond lenni. A közelben mindig akad hely, és hála az égnek jó a közbiztonság, így nem jelent gondot, ha a bejárattól kicsit távolabb parkoltok. Azt, hogy mennyi lesz a motor kölcsönzési díja, sajnos majd csak a szezon kezdete után tudom megmondani. Más az ár elő-utó-főszezonban. Erre majd visszatérünk!

üDV.: kATA