(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-10 18:16:15
Köszi a választ mindenkinek!
Marton Katalin Dátum: 2012-01-10 16:23:40
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-09 22:09:37
Szia Roland! Tudomásom szerint oda szokták adni a 3 ágyas szobákat 2 fő részére kétágyas árban. Mégis az a legjobb, ha az irodában megkérdezed a lányokat, mivel még az idei prosit nem láttam. Szia Kata smile smile
Mi is 3-ágyasban foglaltunk 2 személy részére. Azt az infot kaptam az irodától, hogy ha az adott apartmanban nincs már több 2 ágyas elhelyezés, akkor lehet menni a 3-ágyasokba ketten; ugyanannyiért. A 3. személyt az online foglaláskor ki kell x-elni.
Marton Katalin Dátum: 2012-01-10 16:21:16
Katától kérdezném, hogy a Mouses-nél tudunk-e majd parkolni az autóval, mert oda foglaltunk, egyénileg utazunk. Illetőleg, hogy kb mennyibe kerül most a motorbérlés kinn; 1 teljes hétre kellene majd kétszemélyes motor. Köszönöm előre! marton kata
Marton Katalin Dátum: 2012-01-10 15:21:40
üdv mindenkinek. immáron biztos: júniusban megyünk mi is! :)
Ruzsányi Erzsébet Dátum: 2012-01-09 23:30:13
Kedves Kata! Nem kevés tipródás után már majdnem teljesen biztos, hogy a sok jó ajánlat közül Neos Marmarasra esik a választásunk. Két hétre mennénk, éppen ezért szeretnénk, ha ez a nyaralás felejthetetlen lenne, melynek természetesen része a jó szoba választása, tengerre néző kilátással. Elhelyezést a Politisben kérnénk (2 fő). Segítségedet várjuk, hogy melyik szobát válasszuk? Vagy minden emeleti szoba tengerre néző? Emelet, lépcsőzés nem akadály! Üdv: Erzsók