(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-01-09 22:28:06
Bocsi Roland látni már láttam a prosit, hiszen fenn van a honlapon, csak nem olvastam végig. smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-09 22:10:27
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-01-08 21:20:06
Szerintem a 2 ágyas árát fizettetnék ki veled.Üdv:Zoli
Köszi Zoli! Remélem jól vagytok! smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-09 22:09:37
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-01-08 18:56:18
Szia Kata! Olyan kérdésem lenne ha pl.az Athenebe mennénk smile smile de háromágyasat foglalunk ketten akkor menyit vagy hogy kell fizetni?
Szia Roland! Tudomásom szerint oda szokták adni a 3 ágyas szobákat 2 fő részére kétágyas árban. Mégis az a legjobb, ha az irodában megkérdezed a lányokat, mivel még az idei prosit nem láttam. Szia Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-09 22:08:47
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-01-08 18:56:18
Szia Kata! Olyan kérdésem lenne ha pl.az Athenebe mennénk smile smile de háromágyasat foglalunk ketten akkor menyit vagy hogy kell fizetni?
Szia Roland! Tudomásom szerint oda szokták adni a 3 ágyas szobákat 2 fő részére kétágyas árban. Mégis az a legjobb, ha az irodában megkérdezed a lányokat, mivel még az idei prosit nem láttam. Szia Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-09 22:06:54
Dr. Györki Jánosné írta ekkor: 2012-01-08 16:14:35
Kata igazad van. Mi tavaly a Politisben voltunk és nagyon meg voltunk vele elégedve. Szerintem a 3 apartman közül minden tekintetben ez a legjobb.Ha mégegyszer Neos Marmarasra megyünk bizitos, hogy ezt választjuk. Üdv.Györki János
Szia János! Megtört a jég! smile Már 2 apartman le lett foglalva a Politisben. Ami azt illeti még jobb lett a ház, mert minden szobából kivetettünk 1 ágyat, hogy kényelmesebb, szellősebb legyen. Az idén én is ott fogok lakni. Remélem, még ha lesz rá mód örülhetek ismét a társaságotoknak! Üdv.: Kata smile