Kata igazad van. Mi tavaly a Politisben voltunk és nagyon meg voltunk vele elégedve. Szerintem a 3 apartman közül minden tekintetben ez a legjobb.Ha mégegyszer Neos Marmarasra megyünk bizitos, hogy ezt választjuk. Üdv.Györki János
Szia János! Megtört a jég!

Már 2 apartman le lett foglalva a Politisben. Ami azt illeti még jobb lett a ház, mert minden szobából kivetettünk 1 ágyat, hogy kényelmesebb, szellősebb legyen. Az idén én is ott fogok lakni. Remélem, még ha lesz rá mód örülhetek ismét a társaságotoknak! Üdv.: Kata