(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-01-09 22:04:14
Luna1110 írta ekkor: 2012-01-08 11:19:38
Kedves Kata! Szeretném megkérdezni, hogy július legelején hány fok szokott lenni arrafelé, és a tenger hány fokos? Üdv: Ági
Szia Ági! Ez az a kérdés, amire nem lehet jó választ adni. Sok esetben már május végén 30 fokok vannak, és a tenger hőmérséklete 24 fok körüli. Júliusra már megérkezik az igazi nyár és a hőmérséklet 35, víz 26-28 fok, az elmúlt évben így volt. Mostanság azonban itthon is, amint látod tavasz van a télben. Bízzunk benne, hogy Görögországban megmarad az igazi mediterrán éghajlat! Remélem megnyugtató választ adtam. Üdv. Kata smile smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-09 20:47:49
Dávid Zoltán írta ekkor: 2012-01-08 21:20:06
Szerintem a 2 ágyas árát fizettetnék ki veled.Üdv:Zoli
Az jó lenne! smile smile smile
Dávid Zoltán Dátum: 2012-01-08 21:20:06
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-01-08 18:56:18
Szia Kata! Olyan kérdésem lenne ha pl.az Athenebe mennénk smile smile de háromágyasat foglalunk ketten akkor menyit vagy hogy kell fizetni?
Szerintem a 2 ágyas árát fizettetnék ki veled.Üdv:Zoli
Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-08 18:56:18
Szia Kata! Olyan kérdésem lenne ha pl.az Athenebe mennénk smile smile de háromágyasat foglalunk ketten akkor menyit vagy hogy kell fizetni?
Dr. Györki Jánosné Dátum: 2012-01-08 16:14:35
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-07 20:55:55
Válassza már valaki smile smile a Politis apartmant, hiszen olyan szép és mindenhez közelebb van! smile
Kata igazad van. Mi tavaly a Politisben voltunk és nagyon meg voltunk vele elégedve. Szerintem a 3 apartman közül minden tekintetben ez a legjobb.Ha mégegyszer Neos Marmarasra megyünk bizitos, hogy ezt választjuk. Üdv.Györki János