Kedves Kata!
Szeretném megkérdezni, hogy július legelején hány fok szokott lenni arrafelé, és a tenger hány fokos? Üdv: Ági
Szia Ági! Ez az a kérdés, amire nem lehet jó választ adni. Sok esetben már május végén 30 fokok vannak, és a tenger hőmérséklete 24 fok körüli. Júliusra már megérkezik az igazi nyár és a hőmérséklet 35, víz 26-28 fok, az elmúlt évben így volt. Mostanság azonban itthon is, amint látod tavasz van a télben. Bízzunk benne, hogy Görögországban megmarad az igazi mediterrán éghajlat! Remélem megnyugtató választ adtam. Üdv. Kata