(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Luna1110 Dátum: 2012-01-08 11:19:38
Kedves Kata! Szeretném megkérdezni, hogy július legelején hány fok szokott lenni arrafelé, és a tenger hány fokos? Üdv: Ági
Grand Kata Dátum: 2012-01-07 20:55:55
Válassza már valaki smile smile a Politis apartmant, hiszen olyan szép és mindenhez közelebb van! smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-07 20:54:52
Rubi László írta ekkor: 2012-01-06 14:22:36
Kedves Kata! Köszönöm a segítséget. Egylégterű négy ágyasban ( ami tengerre néző esetleg) mit tudnál ajánlani? Az Athene-ben nem találtam ilyet...csak 3 ágyasat.
Kedves Laci! Az Athénében nincs egylégterű 4 ágyas csak a Mousesben. Ott is a legfelső emeletről látható a tenger. 4. szint, nincs lift. Szerintem a legideálisabb és legkényelmesebb az Athéne A/1-es apartman. Igaz picit drágább mint az egylégterű. Nem tudom hány évesek a gyerekek, mert hiszen ez is fontos a döntésnél. Amennyiben nagyok még a 2 db 2 ágyas is jó megoldás. Üdv.: Kata smile smile
Rubi László Dátum: 2012-01-06 14:22:36
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-06 10:04:34
Kedves László! A legideálisabb apartman számotokra az Athéne A/1-es lenne, mely 2 légterű, ugyan nem tengerre néző feláras, de szépen látszik az Égei tenger. Ezen kívül a D/1-es szoba, ami még 2 légteres, de ez az udvarra néz. A többi 4 ágyas apartmanunk egylégterű stúdió. Remélem tudtam segíteni és szeretettel várlak Titeket! Üdvözlettel Kata smile smile
Kedves Kata! Köszönöm a segítséget. Egylégterű négy ágyasban ( ami tengerre néző esetleg) mit tudnál ajánlani? Az Athene-ben nem találtam ilyet...csak 3 ágyasat.
Grand Kata Dátum: 2012-01-06 10:04:34
Rubi László írta ekkor: 2012-01-05 23:45:59
Kedves Kata. A segítségedet szeretném kérni. Az idei nyaralást Neos Marmaras-ra tervezzük és nem tudjuk melyik apartmant válasszuk. Tudnál ajánlani valamit? 2 felnőtt+2 gyerek, és szép kilátást szeretnénk a tengerre. Van ilyen apartman? Ha lehet kétlégterűben gondolkodnék.... Köszönöm a segítségedet.... Boldog Új Évet....
Kedves László! A legideálisabb apartman számotokra az Athéne A/1-es lenne, mely 2 légterű, ugyan nem tengerre néző feláras, de szépen látszik az Égei tenger. Ezen kívül a D/1-es szoba, ami még 2 légteres, de ez az udvarra néz. A többi 4 ágyas apartmanunk egylégterű stúdió. Remélem tudtam segíteni és szeretettel várlak Titeket! Üdvözlettel Kata smile smile