(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-04 15:21:35
Gajdán Judit írta ekkor: 2012-01-04 14:12:08
Szia Kata Boldog Új évet! Tavaly nyáron voltam a kisfiammal /a macis fiú :)/ és ragaszkodott hozzá hogy idén is oda menjünk. Sírva látom hogy arra a hétre amikor nekem jó lenne már foglalt a kedvenc szobánk :(. msot egyenlőre tanácstalan vagyok hogyan tovább. Jó egészséget neked. Judit
Na ez az! smile Mi is oda hozzád terveztük Kata idén is a nyaralásunkat,de így már szerintem nem oda megyünk,bár sose lehet tudni. smile Hihetetlen hogy milyen gyorsan foglalják a szobákat az Athenebe!
Gajdán Judit Dátum: 2012-01-04 14:12:08
Szia Kata Boldog Új évet! Tavaly nyáron voltam a kisfiammal /a macis fiú :)/ és ragaszkodott hozzá hogy idén is oda menjünk. Sírva látom hogy arra a hétre amikor nekem jó lenne már foglalt a kedvenc szobánk :(. msot egyenlőre tanácstalan vagyok hogyan tovább. Jó egészséget neked. Judit
linda Dátum: 2012-01-03 15:53:15
Kedves Roland! Köszönöm, sokat segítettél. Azért jó lenne egy sarokkád... smile Voltunk már olyan apartmanban ( Nei Pori), ahol nagyon pici volt a fürdőszoba. Legalább meglátjuk, hogy azt lehet-e überelni. smile linda
linda Dátum: 2012-01-03 15:42:31
Kedves Kata! Köszönöm a válaszod. linda
Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-02 21:15:43
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-01-02 21:11:57
Szia Linda! Mi tavaly az Athene b/1-be voltunk,sajnos a fürdőszobáról nem csináltunk képet,ha jakuzzis sarokkádra vágytok akkor ne válasszátok!Kb.80cmX1,5m a mérete,táncolni nem nagyon lehet benne! smile De mi amenyitt használtuk/napi 3X 5perc/igazán kibírtuk.Gondolom Ti se azért mentek hogy a zuhany alatt álljatok egész nap smile ,egyébként a kilátás az erkélyről viszont kárpótol mindenért,gyönyörű!!Remélem segítettem smile
Még annyit hogy a város is nagyon szép és a környék is.A víz tényleg kristálytiszta és persze mi ilyen kedves idegenvezetővel még nem találkoztunk mint Kata!!