Mi is oda hozzád terveztük Kata idén is a nyaralásunkat,de így már szerintem nem oda megyünk,bár sose lehet tudni.
Hihetetlen hogy milyen gyorsan foglalják a szobákat az Athenebe!
Voltunk már olyan apartmanban ( Nei Pori), ahol nagyon pici volt a fürdőszoba. Legalább meglátjuk, hogy azt lehet-e überelni.
linda
De mi amenyitt használtuk/napi 3X 5perc/igazán kibírtuk.Gondolom Ti se azért mentek hogy a zuhany alatt álljatok egész nap
,egyébként a kilátás az erkélyről viszont kárpótol mindenért,gyönyörű!!Remélem segítettem