Kedves Kata!Többször utaztunk már a Grand Tourssal. 2012-ben talán Neos Marmaras lesz az uticélunk. Kérdés, hogy az Athene ill. a Politis apartman? Egyénileg utaznánk. Milyen a parkolási lehetőség a 2 apartman előtt? Az Athene apartman esetében mit jelent a nagyon pici fürdőszoba? Válaszod előre is köszönöm. linda
Szia Linda!
Mi tavaly az Athene b/1-be voltunk,sajnos a fürdőszobáról nem csináltunk képet,ha jakuzzis sarokkádra vágytok akkor ne válasszátok!Kb.80cmX1,5m a mérete,táncolni nem nagyon lehet benne!

De mi amenyitt használtuk/napi 3X 5perc/igazán kibírtuk.Gondolom Ti se azért mentek hogy a zuhany alatt álljatok egész nap

,egyébként a kilátás az erkélyről viszont kárpótol mindenért,gyönyörű!!Remélem segítettem