(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-02 21:11:57
linda írta ekkor: 2011-12-29 16:40:56
Kedves Kata!Többször utaztunk már a Grand Tourssal. 2012-ben talán Neos Marmaras lesz az uticélunk. Kérdés, hogy az Athene ill. a Politis apartman? Egyénileg utaznánk. Milyen a parkolási lehetőség a 2 apartman előtt? Az Athene apartman esetében mit jelent a nagyon pici fürdőszoba? Válaszod előre is köszönöm. linda
Szia Linda! Mi tavaly az Athene b/1-be voltunk,sajnos a fürdőszobáról nem csináltunk képet,ha jakuzzis sarokkádra vágytok akkor ne válasszátok!Kb.80cmX1,5m a mérete,táncolni nem nagyon lehet benne! smile De mi amenyitt használtuk/napi 3X 5perc/igazán kibírtuk.Gondolom Ti se azért mentek hogy a zuhany alatt álljatok egész nap smile ,egyébként a kilátás az erkélyről viszont kárpótol mindenért,gyönyörű!!Remélem segítettem smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-01 21:36:22
Köszönöm szépen MINDENKINEK a sok-sok jókívánságot, és sok szeretettel várom 2012-ben is a kedves Vendégeket Marmaraszon Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-01 21:35:09
linda írta ekkor: 2011-12-29 16:40:56
Kedves Kata!Többször utaztunk már a Grand Tourssal. 2012-ben talán Neos Marmaras lesz az uticélunk. Kérdés, hogy az Athene ill. a Politis apartman? Egyénileg utaznánk. Milyen a parkolási lehetőség a 2 apartman előtt? Az Athene apartman esetében mit jelent a nagyon pici fürdőszoba? Válaszod előre is köszönöm. linda
Kedves Linda! Marmaraszon az utcván a házak közelében lehet parkolási lehetőséget találni. Nem szokott emiatt gondja lenni a vendégeknek. Az Athéne ap. B/1, C/1-es szobáinak nagyon pici a fürdőszobája van akinek a kedvezmény miatt ez is megfelel. Ebben Neked kell döntened. Üdv.: és BUÉK Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-01 21:31:31
Nagyon boldogságos új esztendőt kívánok mindenkinek!! Üdv.: Kata smile smile smile
KelemenImre Dátum: 2011-12-31 17:11:49
Kedves Kata! Boldog ujévet kívánunk neked és kedves családodnak ! Sok szeretettel: Kati és Imre