Szia Kata!Boldog és eredményekben gazdag újévet kívánunk Neked és családodnak.Június végén visszük a kis családot is,mert nagyon jól éreztük magunkat,nagyon jó időnk volt és minden nagyon klassz volt az utolsó turnusban is.Szeretettel gondolunk Rád Gyula és Gyöngyi az Athéne C3-as lakói