(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

KelemenImre Dátum: 2011-12-31 17:11:49
Kedves Kata! Boldog ujévet kívánunk neked és kedves családodnak ! Sok szeretettel: Kati és Imre
KelemenImre Dátum: 2011-12-31 17:11:49
Kedves Kata! Boldog ujévet kívánunk neked és kedves családodnak ! Sok szeretettel: Kati és Imre
KelemenImre Dátum: 2011-12-31 17:10:19
Kedves Kata! Boldog ujévet kívánunk neked és kedves családodnak ! Sok szeretettel: Kati és Imre
linda Dátum: 2011-12-29 16:40:56
Kedves Kata!Többször utaztunk már a Grand Tourssal. 2012-ben talán Neos Marmaras lesz az uticélunk. Kérdés, hogy az Athene ill. a Politis apartman? Egyénileg utaznánk. Milyen a parkolási lehetőség a 2 apartman előtt? Az Athene apartman esetében mit jelent a nagyon pici fürdőszoba? Válaszod előre is köszönöm. linda
Trevisán Gyuláné Dátum: 2011-12-28 20:19:11
Szia Kata!Boldog és eredményekben gazdag újévet kívánunk Neked és családodnak.Június végén visszük a kis családot is,mert nagyon jól éreztük magunkat,nagyon jó időnk volt és minden nagyon klassz volt az utolsó turnusban is.Szeretettel gondolunk Rád Gyula és Gyöngyi az Athéne C3-as lakói