Boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk kedves Katának, és minden kedves Grandosnak! Jövő nyáron találkozunk Marmaroszon. Sok szeretettel: Kati és Imre Debrecenből.
Francziszti László Dátum: 2011-12-24 12:28:56
Nagyon kellemes, boldog és békés karácsonyt kívánunk Katának és minden kedves fórumozónak! Reméljük jövőre találkozunk, mert sokan (és még egyre többen) választják Neos Marmarast! Magdi&Laci
Fajcsák Roland Dátum: 2011-12-24 11:00:29
Minden kedves ismerősömnek és persze a legjobb idegenvezetőnek Katának,Boldog Karácsonyt És Boldog Új Évet Kívánok!!
Grand Kata Dátum: 2011-12-19 15:42:49
MINDEN KEDVES RÉGI ÉS LEENDŐ VENDÉGEMNEK SZERETETTELJES, BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK SOK SZERETETTEL! KATA