(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-12-14 21:12:43
Tóth Bernadett írta ekkor: 2011-12-13 00:23:08
Szia Kata! Már nagyon várjuk a nyarat, a gyerekek szorgalmasan gyűjtik a pénzüket, a nagylányom már nagyon beleélte magát most már muszáj lesz menni mert lebeszélni se lehet róla. Alig tudom kivárni a 2012-es katalógust. Puszi neked remélem jövőre találkozunk. Betti
Szia Bettikém! Ha figyeled a honlapot biztos észreveszed, ha kész a katalógus. Örülök, hogy gyűlik a pénzecske, és boldog leszek, ha újra találkozunk! Kellemes ünnepeket Nektek! Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-12-14 21:10:26
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-11-18 18:49:37
Szia! Ezek a több száz szavazatok a fotópályázaton....nem nagyon tudom elhinni hogy valós smile smile Nem tudod véletlenül hogy a mikortól lesz jövő évi katalógus? smile
Szia Roland! Szerintem januárban lesz katalógus! Üdv. Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-12-14 21:10:26
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-11-18 18:49:37
Szia! Ezek a több száz szavazatok a fotópályázaton....nem nagyon tudom elhinni hogy valós smile smile Nem tudod véletlenül hogy a mikortól lesz jövő évi katalógus? smile
Szia Roland! Szerintem januárban lesz kaTalógus! Üdv. Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-12-14 21:10:26
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-11-18 18:49:37
Szia! Ezek a több száz szavazatok a fotópályázaton....nem nagyon tudom elhinni hogy valós smile smile Nem tudod véletlenül hogy a mikortól lesz jövő évi katalógus? smile
Szia Roland! Szerintem januárban lesz kaTalógus! Üdv. Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-12-14 21:10:00
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-11-18 18:49:37
Szia! Ezek a több száz szavazatok a fotópályázaton....nem nagyon tudom elhinni hogy valós smile smile Nem tudod véletlenül hogy a mikortól lesz jövő évi katalógus? smile
Szia Roland! Szerintem januárban lesz kaTalógus! Üdv. Kata smile