(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Tóth Bernadett Dátum: 2011-12-13 00:23:08
Szia Kata! Már nagyon várjuk a nyarat, a gyerekek szorgalmasan gyűjtik a pénzüket, a nagylányom már nagyon beleélte magát most már muszáj lesz menni mert lebeszélni se lehet róla. Alig tudom kivárni a 2012-es katalógust. Puszi neked remélem jövőre találkozunk. Betti
Tóth Bernadett Dátum: 2011-12-13 00:14:51
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-11-18 18:49:37
Szia! Ezek a több száz szavazatok a fotópályázaton....nem nagyon tudom elhinni hogy valós smile smile Nem tudod véletlenül hogy a mikortól lesz jövő évi katalógus? smile
Szia Roland! Több száz? Azt még elhinném, de több 1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na ott már nem stimmel valami és nem is a legjobb képekre! Nem baj majd spórolunk és akkor is megyünk jövőre is! :-) Ti is sokat nézegetitek a görög képeket? Puszi nektek
Fajcsák Roland Dátum: 2011-11-18 18:49:37
Grand Kata írta ekkor: 2011-11-17 22:21:54
Ezt nem értem???????????????????????? smile Amúgy szia Roland! smile
Szia! Ezek a több száz szavazatok a fotópályázaton....nem nagyon tudom elhinni hogy valós smile smile Nem tudod véletlenül hogy a mikortól lesz jövő évi katalógus? smile
Grand Kata Dátum: 2011-11-17 22:21:54
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-11-16 18:19:19
Jó ez a "ki tud több email címet csinálni"verseny.... smile smile smile
Ezt nem értem???????????????????????? smile Amúgy szia Roland! smile
Grand Kata Dátum: 2011-11-17 22:19:59
Veresné Bea írta ekkor: 2011-10-15 18:52:43
Szia Kata! Mi a 9 tagú társaság Mouses 22-es szoba lakói voltunk.Az előző hozzászólóhoz kapcsolódva _SZUPER VOLT A AZ ELSŐ GÖRÖGORSZÁGI ÉS NEOSI PIHENÉSÜNK!!!! Különösen a kirándulások és a grill parti .Azóta is az élménybeszámolóknál tartunk(aminek nincs vége). smile Örültünk hogy itt lehettünk .Reméljük hogy jövőre is találkozunk, Neked jó pihenést kívánunk! ένα καλό υπόλοιπο!!!
Szia Bea! Most is szívesen grilleznék Veletek egyet. Nagyon jól sikerült szerintem is. Igazán kellemes emberkék gyűltek össze az utolsó héten, ami az én munkámat is megkönnyíti. Nektek is minden jót, kellemes telet, és jó készülődést a jövő nyárra. Írjatok a Jézuskának.... Puszi Kata smile smile