Szia Kata! Mi a 9 tagú társaság Mouses 22-es szoba lakói voltunk.Az előző hozzászólóhoz kapcsolódva _SZUPER VOLT A AZ ELSŐ GÖRÖGORSZÁGI ÉS NEOSI PIHENÉSÜNK!!!! Különösen a kirándulások és a grill parti .Azóta is az élménybeszámolóknál tartunk(aminek nincs vége).

Örültünk hogy itt lehettünk .Reméljük hogy jövőre is találkozunk, Neked jó pihenést kívánunk! ένα καλό υπόλοιπο!!!
Szia Bea! Most is szívesen grilleznék Veletek egyet. Nagyon jól sikerült szerintem is. Igazán kellemes emberkék gyűltek össze az utolsó héten, ami az én munkámat is megkönnyíti. Nektek is minden jót, kellemes telet, és jó készülődést a jövő nyárra. Írjatok a Jézuskának.... Puszi Kata