(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-11-17 22:15:47
Zsótér Ágnes írta ekkor: 2011-10-13 23:21:15
Szia Kata!!! "A nyár utolsó fecskéi" közül írok most neked!!!Nagyon-nagyon szépen köszönöm ezt a csodás egy hetet!!!Különösen tetszett,hogy bár utolsó csapat voltunk,mégis úgy fogadtál minket,vezettél be minket a csodába.mintha az elsők lettünk volna!!!Az a vidámság,a jókedv,a dinamizmus!!! Lenyűgöző!!!!A szállásunkra nem tudok rosszat mondani,a programokra sem.Talán csak a csoportunk néhány tagjára,akik nem vettek rész programokban és légyszámhiány miatt nem indultunk el.De ez már nem számít!!!Nagyon nagyon jól éreztem magam és beszélhetek a Mouses Apartman 9 tagú brigád tagjai nevében is!!! Remélem még találkozunk,nagyon szeretnék visszamenni még Marmarasra,persze,csak ha TE leszel a VEZETŐNK!!! Jó pihenést kívánok neked most már itthonra!!!Remélem azért nem voltunk utolsó csoportként rémálmok :) Gratulálok a Grandtours-nak,hogy ilyen munkatársra leltek!!!Nagyon szerencsések!!! Jó pihenést Kata!!! Zsági a Mouses 31-ből a 9-es társaság egyik tagja :)
Szia Ágikám! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és a ködös, hideg téli estéket "felmelegíti" az emlék, amit hazavittetek Marmaraszból. Sajnos az első és utolsó hetekben elmaradnak kirándulások, de majd egy másik alkalommal pótoljuk. Köszönöm kedves szavaidat, és jókívánságokat. Valóban pihenésre használom e szép őszi napokat! Puszi Kata smile smile
Fajcsák Roland Dátum: 2011-11-16 18:19:19
Jó ez a "ki tud több email címet csinálni"verseny.... smile smile smile
Veresné Bea Dátum: 2011-10-15 18:52:43
Szia Kata! Mi a 9 tagú társaság Mouses 22-es szoba lakói voltunk.Az előző hozzászólóhoz kapcsolódva _SZUPER VOLT A AZ ELSŐ GÖRÖGORSZÁGI ÉS NEOSI PIHENÉSÜNK!!!! Különösen a kirándulások és a grill parti .Azóta is az élménybeszámolóknál tartunk(aminek nincs vége). smile Örültünk hogy itt lehettünk .Reméljük hogy jövőre is találkozunk, Neked jó pihenést kívánunk! ένα καλό υπόλοιπο!!!
Zsótér Ágnes Dátum: 2011-10-13 23:21:15
Szia Kata!!! "A nyár utolsó fecskéi" közül írok most neked!!!Nagyon-nagyon szépen köszönöm ezt a csodás egy hetet!!!Különösen tetszett,hogy bár utolsó csapat voltunk,mégis úgy fogadtál minket,vezettél be minket a csodába.mintha az elsők lettünk volna!!!Az a vidámság,a jókedv,a dinamizmus!!! Lenyűgöző!!!!A szállásunkra nem tudok rosszat mondani,a programokra sem.Talán csak a csoportunk néhány tagjára,akik nem vettek rész programokban és légyszámhiány miatt nem indultunk el.De ez már nem számít!!!Nagyon nagyon jól éreztem magam és beszélhetek a Mouses Apartman 9 tagú brigád tagjai nevében is!!! Remélem még találkozunk,nagyon szeretnék visszamenni még Marmarasra,persze,csak ha TE leszel a VEZETŐNK!!! Jó pihenést kívánok neked most már itthonra!!!Remélem azért nem voltunk utolsó csoportként rémálmok :) Gratulálok a Grandtours-nak,hogy ilyen munkatársra leltek!!!Nagyon szerencsések!!! Jó pihenést Kata!!! Zsági a Mouses 31-ből a 9-es társaság egyik tagja :)
Grand Kata Dátum: 2011-10-04 12:29:06
Kedves Judit és Laci! Nagy örömmel tölt el, hogy jól éreztétek Magatokat! Szívesen látlak gyermekeitekkel együtt jövőre! A legnagyobb elismerés az irodánknak és persze nekem is, egy a vendégeink meg vannak elégedve a munkánkkal! Jó telet, ahogy a görög mondja, bár még nyáriasan meleg van smile smile hála az égieknek. Üdv.: Kata smile smile smile