Szia Kata!!! "A nyár utolsó fecskéi" közül írok most neked!!!Nagyon-nagyon szépen köszönöm ezt a csodás egy hetet!!!Különösen tetszett,hogy bár utolsó csapat voltunk,mégis úgy fogadtál minket,vezettél be minket a csodába.mintha az elsők lettünk volna!!!Az a vidámság,a jókedv,a dinamizmus!!! Lenyűgöző!!!!A szállásunkra nem tudok rosszat mondani,a programokra sem.Talán csak a csoportunk néhány tagjára,akik nem vettek rész programokban és légyszámhiány miatt nem indultunk el.De ez már nem számít!!!Nagyon nagyon jól éreztem magam és beszélhetek a Mouses Apartman 9 tagú brigád tagjai nevében is!!! Remélem még találkozunk,nagyon szeretnék visszamenni még Marmarasra,persze,csak ha TE leszel a VEZETŐNK!!! Jó pihenést kívánok neked most már itthonra!!!Remélem azért nem voltunk utolsó csoportként rémálmok :)
Gratulálok a Grandtours-nak,hogy ilyen munkatársra leltek!!!Nagyon szerencsések!!!
Jó pihenést Kata!!!
Zsági a Mouses 31-ből a 9-es társaság egyik tagja :)
Szia Ágikám!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és a ködös, hideg téli estéket "felmelegíti" az emlék, amit hazavittetek Marmaraszból. Sajnos az első és utolsó hetekben elmaradnak kirándulások, de majd egy másik alkalommal pótoljuk. Köszönöm kedves szavaidat, és jókívánságokat. Valóban pihenésre használom e szép őszi napokat! Puszi Kata