(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-10-01 12:12:12
Szia Kata! Ugyan már szerdán hazaértünk Marmarasból, de csak most tudtam gép elé ülni. Szeretnénk megköszönni Neked és az utazási irodának is ezt a nyaralást.Nagyon jól éreztük magunkat,nem rontotta el a pihenésünket az első napi eső.Többször nyaraltunk már tengerparton ,több utazási irodával volt kapcsolatunk,de ilyen korrekt és jól szervezettel még nem találkoztunk.Remélem,jövö tavasszal már ujra találkozunk Marmarosban ,szeretnénk most a gyerekeinknek is megmutatni ezt a csodálatos helyet. További jó munkát és jó időt a most nyaralóknak! Eck László és Judit a C2-ből.
Grand Kata Dátum: 2011-09-22 13:44:22
Piller Lajos írta ekkor: 2011-09-21 17:05:39
Szia Kata! Szerencsésen,és gyorsan hazaértünk,de még mindig Marmaras hatása alatt vagyunk.Mindent nagyon köszönünk.Az egész nyaralásunk sikerét Neked köszönhetjük,boldog lehet az az Utazási Iroda, akinek ilyen agilis idegenvezetője van.Most utaztunk a Grandtourssal hetedik alkalommal, de Marmarasra még vissza szeretnénk menni!További jó egészséget,és jó csoportokat kívánunk sikeres tevékenységedhez:Piller és Beluzsár házaspár Egerből!
Sziasztok kedves Eger gyöngyei! "Boros" Lajos úrnak köszönök kedves szavait, én is úgy gondolom, hogy nagyon kedves és szeretetteljes embereket ismerhettem meg személyetekben. Remélem is, hogy találkozunk, mert a 2. felvonás következik. Igaz akkor nem a 40.-et ünnepeljük, de majd találunk rá okot! Puszi Nektek Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-09-22 13:41:07
Barabás Marika írta ekkor: 2011-09-21 22:32:14
Szia Kata! Mégegyszer nagyon köszönünk Neked mindent, nagyon jól éreztük magunkat Marmarason, jövőre mindenképpen szeretnénk megismételni ezt a kellemes nyaralást, ami a Te gondoskodásodnak, odafigyelésednek köszönhető. Mégegyszer sok puszi és köszönet, és még a nyár hátralévő részében kellemes nyarat és kellemes csoportokat kívánunk smile Marika, Gabi, Zoli
Szia Marika! Örülök, hogy végre mint nyaralóvendég tölthettél 1 hetet itt! smile Jövőre lehet 2 hét? Mi lett a fiatalokkal???? smile Sok puszi Nektek szeretettel gondolok Rátok Kata smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-09-22 13:39:42
Szuromi Mónika írta ekkor: 2011-09-21 19:12:36
Drága Kata! Nagyon köszönünk neked mindent, nagyon jól éreztük magunkat Marmarason. Felejthetetlen nyaralás volt, még sehol nem éreztük magunkat ennyire jól. :D Ami neked köszönhető! Reméljük mihamarabb találkozunk és összehozunk egy klassz görög estet itt Magyarországon. Sok sok puszi és köszönet neked! Kívánunk minden jót neked és örülünk, hogy megismerhettünk és reméljük ez életre szóló! smile Moncsi és Roland Egerből, a Te Búvár Kund-jaid! smile
Én is nagyon örülök, hogy megismerhettelek TITEKET smile smile szuper páros vagytok! Várom a fürdőruci honlapot. Ti sem "szabadultok" tőlem, hiszen Eger és Miskolc közel van egymáshoz! Puszi és vigyázzatok magatokra smile smile smile
Barabás Marika Dátum: 2011-09-21 22:32:14
Szia Kata! Mégegyszer nagyon köszönünk Neked mindent, nagyon jól éreztük magunkat Marmarason, jövőre mindenképpen szeretnénk megismételni ezt a kellemes nyaralást, ami a Te gondoskodásodnak, odafigyelésednek köszönhető. Mégegyszer sok puszi és köszönet, és még a nyár hátralévő részében kellemes nyarat és kellemes csoportokat kívánunk smile Marika, Gabi, Zoli