Szia Kata! Szerencsésen,és gyorsan hazaértünk,de még mindig Marmaras hatása alatt vagyunk.Mindent nagyon köszönünk.Az egész nyaralásunk sikerét Neked köszönhetjük,boldog lehet az az Utazási Iroda, akinek ilyen agilis idegenvezetője van.Most utaztunk a Grandtourssal hetedik alkalommal, de Marmarasra még vissza szeretnénk menni!További jó egészséget,és jó csoportokat kívánunk sikeres tevékenységedhez:Piller és Beluzsár házaspár Egerből!
Sziasztok kedves Eger gyöngyei! "Boros" Lajos úrnak köszönök kedves szavait, én is úgy gondolom, hogy nagyon kedves és szeretetteljes embereket ismerhettem meg személyetekben. Remélem is, hogy találkozunk, mert a 2. felvonás következik. Igaz akkor nem a 40.-et ünnepeljük, de majd találunk rá okot! Puszi Nektek Kata