Szia Kata!
Annyit szeretnék kérdezni hogy aki Sartira megy nyaralni annak Marmarasra van a fakultatív kirándulás??De jó lehet Neked még mindig ott.....
Szia Roland!
Melyik fak. kirándulásra gondolsz? Tudod a hajó és a görög est együtt van. Ha a Sithonia körútra gondolsz, ugyan az mint a miénk, csak Sartiból van az indulás, de teljesen körbe megy a félszigeten.

Ha nem erre gondoltál, írd meg konkrétabban! Amúgy tényleg jó, hogy még itt vagyok, vendégeim is vannak szám szerint 70 fő. Még ezen kívül 2 csoportot várok! Szeretettel gondolok Rátok Kata