Szia Kata! Szerencsésen hazaérkeztünk, de ha lehetne, már mennénk is vissza. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat, az eddigi nyaralásainkat messze felülmúlta az idei. Köszönhető ez Neked és a "kis csapatnak". Nagyon nehéz volt az elválás Tőled és Nyíregyházán sem volt könnyű elbúcsúzni a többiektől. Köszönjük szépen ezt a csodálatos nyaralást és hogy ennyi jó embert ismerhettünk meg. Jó lenne, ha majd egyszer egy nosztalgia parti keretében emlékeznénk ezekre az együtt töltött szép napokra Veled és a "kis csapattal". További munkádhoz sok sikert és jó egészséget kíván a B6-ból Misi és Andi
Sziasztok Andika és Misi! Hidd el nekem is nehéz volt az elválás tényleg a nyár úgymond legszuperebb csapata voltatok. Persze még lehet ilyen!

Zsolti már szervezi a "nosztalgia" partit. Ti is kaptok értesítést mikor és hol találkozunk!

Addig is szép napokat Nektek. A hosszú téli estéken biztosan segít majd, ha visszagondoltok az itt töltött napokra! Sok szeretettel gondolok Rátok Kata