Sziasztok!Mi szeptember 27-én megyünk Kaposvárról.Érdeklődnék,hogy valaki jön-e Kaposvárról vagy környékéről.Már nagyon számoljuk a napokat,alig várjuk,hogy ott legyünk.Az Athénében fogunk lakni.Drága Kata nagyon sok szépet olvastam Rólad,alig várom,hogy megismerjelek.Remélem még jó idő lesz.Üdv mindenkinek Gyöngyi
Szia Gyöngyi! Én is bízom benne, hogy jó időtök és kellemes "nyaralás"-tok lesz az őszben

Most még nagyon kellemes a tenger, reggel 25- napközben 30 fok van. Ideális idő.

Manapság nehéz kiszámítani, bár itt május óta 4 alkalommal volt csak eső, és most jön az INDIÁN NYÁR

Ha kérdésed van csak nyugodtan tedd fel. Üdv.: Kata