Remélem már be van minden fontos dolog csomagolva??
Ma reggel 25, délben 35 fok volt. Sithonia körúton voltunk és bizony néhányan....úgymond megpirtyantak kicsit, és életbe lépett a joghurt pakolás
Jó utat Nektek is!
Kata
Kata