(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-09-04 23:53:38
Nagy Tünde írta ekkor: 2011-09-03 19:48:19
Szia Kata! Nyelv tudás nélkül, elboldogul az ember? Olvastam, hogy idöjárást fogsz sürübben jelenteni:), ezt hol lehet megtekinteni? Mi szept. 12 indulunk és alig várjuk:)
Szia Tündi! Hidd el nem jelent gondot a nyelvtudás hiánya. Jól fogsz anélkül is boldogulni. Az időjárást a Freemeteo.com-on nézem kifejezetten Neos Marmarasra vonatkozóan. 7 napos előrejelzés van és 2óránkénti állapotról számol be. Nem mindig mond igazat. Szombatra esőt mondott és gyönyörű idő volt, hajókáztunk. Erről ennyit! Bízunk benne, hogy minden szuper lesz! Szia Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-09-04 23:48:21
dr.Kujbus Anita írta ekkor: 2011-09-03 13:22:22
Szia Kata! Lenne egy kérdésem..:) Mi hétfőn Debrecenben a tesco parkolóban szállunk fel. Ugye 14:00 az indulás???? Most nem találtam sehol, de nekem ez rémlik....
Szia Anita! Őszintén szólva én is a honlapunkon néztem meg a busz indulásának időpontját. Jól tudod 14 órakor indul Debrecenből! smile smile Remélem már be van minden fontos dolog csomagolva?? smile Ma reggel 25, délben 35 fok volt. Sithonia körúton voltunk és bizony néhányan....úgymond megpirtyantak kicsit, és életbe lépett a joghurt pakolás smile Jó utat Nektek is! smile smile Kata
Grand Kata Dátum: 2011-09-04 23:44:48
Szabó Emese írta ekkor: 2011-09-02 17:28:12
Szia Kata, ezúton köszönök meg minden segítséget, kedvességet, amit kaptunk Tőled, nem beszélve a sok érdekes információról, amit útikönyvekből sosem tudtunk volna meg. Kellemes további kintlétet, sok mosollyal és vidámsággal! Puszi, Emese és Vince
Köszönöm kedves szavaitokat! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Remélem még találkozunk, bár tudom sok gyönyörű hely van még itt Görögországban! Minden jót Nektek, szeretettel gondolok Rátok Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-09-04 23:43:14
Szuromi Mónika írta ekkor: 2011-09-02 15:19:49
Kedves Mindenki! Nagyon köszönöm a választ! :) Biztosan jól fogjuk magunkat érezni, mi eddig Paralian voltunk, ott is jól éreztük magunkat nagyon. :D Üdv mindenkinek!
Szia Mónika! Itt nálunk jó minőségű edények vannak. Nyugodtan főzhetsz és süthetsz benne. Mosogatószert is adok szívesen mert a hazamenő vendégek a maradékokat itt hagyják én pedig tovább adom az ujjaknak. Kérjetek tőlem nyugodtan. Sok szeretettel várlak jó utat és gyors megérkezést smile smile smile Kata
Grand Kata Dátum: 2011-09-04 23:40:37
dr.Kujbus Anita írta ekkor: 2011-09-02 11:32:32
Kedves Kata, és a többiek! Köszönöm szépen a válaszokat, meggyőztetek:) nem viszünk kaját, csak, ami az útra kell!:) Nagyon várom a hétfőt, reméljük jó idő marad! Üdv mindenkinek!!!
Nagyon szívesen és sok szeretettel várlak Kata smile smile smile