Kedves Emese! Köszi az infot, mi is akartunk sok kaját vinni, de így azért biztosan teszünk ki valamennyit. A gyros Paralian is nagyon finom volt. Serpenyőn gondolkodunk, hogy vigyünk-e ki. Mert a párom imádja a rántott húst és vinnék valamennyit fagyasztva és azt nem tudom miben tudom kisütni. Remélem jó időnk lesz. Sithonia-t mi is be akarjuk fizetni és a hajókirándulást is. Biztosan nagyon jó élmény lesz. :) Köszönönöm szépen az információkat nektek! :D Üdv
Szia Móni,
Mi 2 személyes apartmanban voltunk, ott volt 2 bögre, 2 pohár, evőeszköz 2, 1 fakanál, 1 szűrő, 1 közepes méretű inox (nem teflon) fazék és egy közepes méretű inox serpenyő. Véleményem szerint a serpenyőben tudtok rántott husit sütni, csak mire ideértek nehogy megzöldüljön! :)
Mi a szerb határon 3 órát álltunk!
Jó utat
Üdv