(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-09-02 10:34:17
Anton Györgyné írta ekkor: 2011-09-01 20:10:14
Kedves Kata ! Felejthetetlen élmény volt Marmaras. Két éve Sartin is jó volt, de Marmaras azt is felül múlta.Mindkét hely csodálatos, a különbséget Te adtad a mindenre kiterjedő figyelmességeddel és szereteteddel.Mindezt hálásan köszönjük. Már többször utaztunk a Grand Tourssal és nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. Jó szervezés, udvarias, figyelmes, szolgálatkész munkatársak az utazási irodában a buszokon és a nyaralóhelyeken. Üdvözlettel : Ibolya
Kedves Ibolya! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Amúgy az egész csapat nagyon kellemes társaságból áll! smile smile Az itteni élmények bízom benne, segítenek átvészelni a ködös otthoni időszakokat! Minden jót kívánok Nektek sok szeretettel Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-09-02 10:32:22
Barabás Marika írta ekkor: 2011-09-01 12:57:56
11 nap múlva indulás Marmarasra, már nagyon-nagyon várjuk, reméljük az időjárás is jó lesz, már nagyon várjuk a találkozást Katával ,puszi :)
Szia Marika! Én is várlak Titeket. Jelenleg nappal 30-32 fok van, éjszaka 25. A tenger is jó meleg! Szóval nyaralásra alkalmas minden! smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2011-09-02 10:30:46
dr.Kujbus Anita írta ekkor: 2011-08-31 07:45:09
Szia Kata! Az lenne a kérdésem, hogy milyen kaját érdemes vinni az útra, amit itthon olcsóbb beszerezni. Konzervekre gondolok... Illetve arra, hogy a fagyasztott dolgok mennyire állnak el a hűtőtáskában? Pl. fagyasztott panírozott hús... Köszi
Szia Anita! Azt tapasztalom, hogy a vendégek nagy többsége elhozza a konzervet és hazaviszi, de ha így érzed magad biztonságban legyen így! smile Az árak itt megegyeznek az otthonival, sőt a zöldség gyümölcs olcsóbb az éttermi árak sem vészesek, 7 € egy tál étel körettel,2,2-2,5€ a gyros és egyéb szendvicsek. Nyers fagyasztott húst nem szabad hozni. Itt is kb. annyi mint otthon az ára. Remélem tudtam segíteni! smile smile smile Jó utat! Szia.: Kata
Anton Györgyné Dátum: 2011-09-01 20:10:14
Kedves Kata ! Felejthetetlen élmény volt Marmaras. Két éve Sartin is jó volt, de Marmaras azt is felül múlta.Mindkét hely csodálatos, a különbséget Te adtad a mindenre kiterjedő figyelmességeddel és szereteteddel.Mindezt hálásan köszönjük. Már többször utaztunk a Grand Tourssal és nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. Jó szervezés, udvarias, figyelmes, szolgálatkész munkatársak az utazási irodában a buszokon és a nyaralóhelyeken. Üdvözlettel : Ibolya
Barabás Marika Dátum: 2011-09-01 12:57:56
11 nap múlva indulás Marmarasra, már nagyon-nagyon várjuk, reméljük az időjárás is jó lesz, már nagyon várjuk a találkozást Katával ,puszi :)