Szia Kata!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen kaját érdemes vinni az útra, amit itthon olcsóbb beszerezni. Konzervekre gondolok... Illetve arra, hogy a fagyasztott dolgok mennyire állnak el a hűtőtáskában? Pl. fagyasztott panírozott hús... Köszi
Szia Anita! Azt tapasztalom, hogy a vendégek nagy többsége elhozza a konzervet és hazaviszi, de ha így érzed magad biztonságban legyen így!

Az árak itt megegyeznek az otthonival, sőt a zöldség gyümölcs olcsóbb az éttermi árak sem vészesek, 7 € egy tál étel körettel,2,2-2,5€ a gyros és egyéb szendvicsek. Nyers fagyasztott húst nem szabad hozni. Itt is kb. annyi mint otthon az ára. Remélem tudtam segíteni!

Jó utat! Szia.: Kata