Üdv.: Kata
A B/5-ös szobában fogtok lakni csodaszép a kilátás! Remélem a programok is tetszeni fognak!
Jó utat! Kata
Igaz én is tartok egy tájékoztatót, de a hazautazott vendégek tapasztalatai segíthetnének a készülődőknek.