(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

dr.Kujbus Anita Dátum: 2011-08-31 07:45:09
Szia Kata! Az lenne a kérdésem, hogy milyen kaját érdemes vinni az útra, amit itthon olcsóbb beszerezni. Konzervekre gondolok... Illetve arra, hogy a fagyasztott dolgok mennyire állnak el a hűtőtáskában? Pl. fagyasztott panírozott hús... Köszi
Grand Kata Dátum: 2011-08-28 22:33:08
csontos jános írta ekkor: 2011-08-28 08:40:35
Hétfőn start!!!:))
Ti pedig a C/5-öskék lesztek! Még szebb kilátás, mert egy szinttel feljebb van! Nektek is kellemes utazást! Várlak Titeket az "autószerelő" előtt! smile smile Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-28 22:31:18
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-28 12:16:37
Szintén smile smile smile
Megnézte! smile A B/5-ös szobában fogtok lakni csodaszép a kilátás! Remélem a programok is tetszeni fognak! smile smile Jó utat! Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-28 22:28:47
Mészáros Andrásné írta ekkor: 2011-08-26 23:10:14
Jó lenne olvasni tapasztalatokat, élménybeszámolókat,tanácsokat,ki hol járt mit látott és mit érdemes megnézni stb! Aki haza jöttek már biztosan más gondjuk van.Üdv Erzsébet!
Én is ennek örülnék, mert akkor az új vendégek tudhatnák kinek milyen kirándulás tetszett, persze ez is érdeklődéstől függő. Mégis jó lenne, mert az új vendégek tudhatnák mire számíthatnak. smile smile Igaz én is tartok egy tájékoztatót, de a hazautazott vendégek tapasztalatai segíthetnének a készülődőknek. smile smile
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-28 12:16:37
csontos jános írta ekkor: 2011-08-28 08:40:35
Hétfőn start!!!:))
Szintén smile smile smile