(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-06 14:48:31
Füleki Szabina írta ekkor: 2011-08-06 12:08:13
Sziasztok. Vki jön aug 29-től Görögországba Neos Marmarosra??
Szia! MI is aug. 29-én megyünk, Orosházán fogunk felszállni a buszra és az Athénében leszünk, 2-en.
Füleki Szabina Dátum: 2011-08-06 12:08:13
Sziasztok. Vki jön aug 29-től Görögországba Neos Marmarosra??
Szotter Viorica (Ibolya) Dátum: 2011-08-04 22:06:57
Szia Kata. Mi ket eve voltuk Marmarason es nagyon tetszett az egesz minden. Te egy renkivuli aranyos idegenvezeto vagy es nagyon orulunk hogy meggyogyultal. Lenne egy kerdesunk hozzad ha tudsz nekunk segiteni : mivel roman allampolgarok vagyunk nem tudjuk hogy a szerb-macedon hatarnal eleg -e nekunk a szemelyigazolvany vagy csak utlevellel lehet atmenni.Nagyon szeretnenk az iden is veletek utazni de meg nem foglaltuk le mert nem tudtuk hogy milyen irattal tudjuk magunkat azonositani. koszonjuk szepen a segitseged, puszil Zsoka es Ibolya Nagyvaradrol
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-03 15:54:18
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-08-03 15:37:01
Egyébként mindenkinek megvan a helye és ha két főre foglaltál akkor biztos hogy úgy csinálják hogy egymás mellett üljetek!
Köszönöm a választ mindenkinek. Nem vagyok megijedve, csak kíváncsi voltam.
Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-03 15:37:01
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-03 13:42:37
Azt gondolom már csak a buszon fogjuk megtudni, hogy a miénk megy-e Marmarasra, vagy nem. Egyébként hogy működik? Mindenkinek előre meghatározzák a helyét, vagy oda ülsz, ahol hely van? Ha két személyre foglaltam az utat, akkor ülhetünk egymás mellett, vagy majd valahol lesz hely?
Egyébként mindenkinek megvan a helye és ha két főre foglaltál akkor biztos hogy úgy csinálják hogy egymás mellett üljetek!