Azt gondolom már csak a buszon fogjuk megtudni, hogy a miénk megy-e Marmarasra, vagy nem. Egyébként hogy működik? Mindenkinek előre meghatározzák a helyét, vagy oda ülsz, ahol hely van? Ha két személyre foglaltam az utat, akkor ülhetünk egymás mellett, vagy majd valahol lesz hely?
Egyébként mindenkinek megvan a helye és ha két főre foglaltál akkor biztos hogy úgy csinálják hogy egymás mellett üljetek!