Azt gondolom már csak a buszon fogjuk megtudni, hogy a miénk megy-e Marmarasra, vagy nem. Egyébként hogy működik? Mindenkinek előre meghatározzák a helyét, vagy oda ülsz, ahol hely van? Ha két személyre foglaltam az utat, akkor ülhetünk egymás mellett, vagy majd valahol lesz hely?
Szia Kriszti!
Én úgy olvastam, h Szegedig úgy ültök, ahogy helyet találtok, viszont Szegedtől foglalhattok 3.000 Ft / főért helyet és oda ültök, ahova szeretnétek! Mi is foglaltunk... De ha jól emlékszem egyébként is van ülésrend, azoknak is, akik nem fizettek helyjegyet, csak azokat a GT osztja be!