(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-03 15:34:30
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-08-03 15:30:11
Szia! Mikor mi mentünk akkor Egerből pontoson indult,Pesten vártunk kb.1órát de Szegedről mégis indultunk 6-kor! smile smile
Jah,még annyit akartam hogy nekünk Pesten és Szegeden is átkellett szállni de nem vészes az átszállás nemkell tőle megilyedni,ha szerencsétek van akkor nektek nemkell majd.
Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-03 15:30:11
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-02 08:34:29
Sziasztok! A busz menetrendet mennyire pontosan tartják be? Ha 17 órára van Orosházára írva, akkor az ott is van 17 órára, vagy sokat csúszik?
Szia! Mikor mi mentünk akkor Egerből pontoson indult,Pesten vártunk kb.1órát de Szegedről mégis indultunk 6-kor! smile smile
Óvári Lívia Dátum: 2011-08-03 15:05:55
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-03 13:42:37
Azt gondolom már csak a buszon fogjuk megtudni, hogy a miénk megy-e Marmarasra, vagy nem. Egyébként hogy működik? Mindenkinek előre meghatározzák a helyét, vagy oda ülsz, ahol hely van? Ha két személyre foglaltam az utat, akkor ülhetünk egymás mellett, vagy majd valahol lesz hely?
Szia Kriszti! Én úgy olvastam, h Szegedig úgy ültök, ahogy helyet találtok, viszont Szegedtől foglalhattok 3.000 Ft / főért helyet és oda ültök, ahova szeretnétek! Mi is foglaltunk... De ha jól emlékszem egyébként is van ülésrend, azoknak is, akik nem fizettek helyjegyet, csak azokat a GT osztja be!
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-03 13:42:37
írta ekkor: 2011-08-03 13:34:45
Odafelé Szegeden van a nagy átszállás(kivéve ha tietek megy marmarasra) visszafelé pedig a görög határ előtti a benzinkúton ugyan úgy:) de hamar megtörténik, profik benne :) Már akkor nagyon közeleg, ahhoz képest :P biztos szuper lesz :)
Azt gondolom már csak a buszon fogjuk megtudni, hogy a miénk megy-e Marmarasra, vagy nem. Egyébként hogy működik? Mindenkinek előre meghatározzák a helyét, vagy oda ülsz, ahol hely van? Ha két személyre foglaltam az utat, akkor ülhetünk egymás mellett, vagy majd valahol lesz hely?
Dátum: 2011-08-03 13:34:45
Karasz Krisztina írta ekkor: 2011-08-03 09:56:08
Szia Péter! Köszönöma a válaszaszt. Természetesen ott leszünk időben, nem szeretnénk lekésni. Már csak 25 nap, amikor lefoglaltuk, akkor még több, mint 4 hónap volt addig smile . Még arra lennék kíváncsi, hogy menet közben át kell-e szállni valahol (pl.: Szegeden), vagy felszállunk Orosházán és leszállunk Marmarason?
Odafelé Szegeden van a nagy átszállás(kivéve ha tietek megy marmarasra) visszafelé pedig a görög határ előtti a benzinkúton ugyan úgy:) de hamar megtörténik, profik benne :) Már akkor nagyon közeleg, ahhoz képest :P biztos szuper lesz :)