(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Domokos Andrea Dátum: 2011-08-02 13:19:18
Kedves Kata! Olvastam a neten, hogy augusztus 29-én van Neos Marmaras ünnepe és állítólag olyankor van valami fesztivál. Erről tudnál mondani valamit?
Karasz Krisztina Dátum: 2011-08-02 08:34:29
Sziasztok! A busz menetrendet mennyire pontosan tartják be? Ha 17 órára van Orosházára írva, akkor az ott is van 17 órára, vagy sokat csúszik?
Fajcsák Roland Dátum: 2011-08-01 19:15:31
Szia Kata!Képzeld Eszter jön haza ma Gyöngyösről és fellhív,kétségbe van esve,kérdezem mi a baj erre azt mondja hogy látta a grandtoursos buszt és hogy milyen jó lenne rajta lenni,menni megint nyaralni.. smile smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-01 15:25:26
Óvári Lívia írta ekkor: 2011-08-01 15:01:13
Mi 6-an megyünk, 3 szobát vettünk ki, Anyukám meg Húgom, egy baráti pár, meg Én a párommal!még sosem voltunk így együtt nyaralni, úgyhogy azért is várom nagyon! Ráadásul Húgom most látja először a tengert :)
Szia Lívia! Jól választottatok! Gyönyörű a hely és kristálytiszta a tenger. Igazi Görögország. Ha eljöttök a Sithonia körútra és ezt ajánlanám kocsibérlés helyett Emesének is, nem csak látni de hallani is fogtok sok érdekességet. Sartiban több órát töltünk és a "narancspartra is megyünk fürdeni! Jó készülődést! smile smile Üdv.: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-01 15:21:45
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-01 11:10:11
Mi aug 22-én megyünk Neosra érdeklödnék ott milyen az idő ???? Itt pocsék hideg van és remélem ott lehet fürödni a tengerben is.
Szia Emese! Itt tombol a nyár most árnyékban 35 fok van a tenger 30 fokos! Ne izgulj, itt ha ritkán esik is egy kis eső utána rögtön kisüt a nap! smile smile Üdv.: Kata Ui.: Tudom, hogy otthon őszi idő van brrrrrrr. szörnyű! smile