Mi 6-an megyünk, 3 szobát vettünk ki, Anyukám meg Húgom, egy baráti pár, meg Én a párommal!még sosem voltunk így együtt nyaralni, úgyhogy azért is várom nagyon! Ráadásul Húgom most látja először a tengert :)
Szia Lívia! Jól választottatok! Gyönyörű a hely és kristálytiszta a tenger. Igazi Görögország. Ha eljöttök a Sithonia körútra és ezt ajánlanám kocsibérlés helyett Emesének is, nem csak látni de hallani is fogtok sok érdekességet. Sartiban több órát töltünk és a "narancspartra is megyünk fürdeni! Jó készülődést!

Üdv.: Kata