(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Óvári Lívia Dátum: 2011-08-01 15:01:13
Mi 6-an megyünk, 3 szobát vettünk ki, Anyukám meg Húgom, egy baráti pár, meg Én a párommal!még sosem voltunk így együtt nyaralni, úgyhogy azért is várom nagyon! Ráadásul Húgom most látja először a tengert :)
Nagy Emese Dátum: 2011-08-01 14:29:17
Óvári Lívia írta ekkor: 2011-08-01 14:17:33
Jah, értem! Akkor vszínű Szegeden találkozunk a buszon,Mi Szolnokon szállunk fel! Addig is kitartás smile
Hát nemsokára itt lesz. Ti hányan jötök ??????? smile
Óvári Lívia Dátum: 2011-08-01 14:17:33
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-01 14:08:09
Akkor nem a granddal mentünk csak neoson szálltunk át. Hármam megyünk fiam, keresztlányom és én. Akarunk bérelni kocsit és körbejárni a szigetet. Sartira átmenni. Mi Budapesten szállunk fel.
Jah, értem! Akkor vszínű Szegeden találkozunk a buszon,Mi Szolnokon szállunk fel! Addig is kitartás smile
Nagy Emese Dátum: 2011-08-01 14:14:50
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-01 14:08:09
Akkor nem a granddal mentünk csak neoson szálltunk át. Hármam megyünk fiam, keresztlányom és én. Akarunk bérelni kocsit és körbejárni a szigetet. Sartira átmenni. Mi Budapesten szállunk fel.
Sarti szép mi anno az ófaluban voltunk sajnos a naposparton nem voltunk. Mindig granddal megyünk igaz 4 évet kihagytam.
Nagy Emese Dátum: 2011-08-01 14:08:09
Akkor nem a granddal mentünk csak neoson szálltunk át. Hármam megyünk fiam, keresztlányom és én. Akarunk bérelni kocsit és körbejárni a szigetet. Sartira átmenni. Mi Budapesten szállunk fel.