(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Óvári Lívia Dátum: 2011-08-01 13:47:33
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-01 13:17:38
Igen én 2003-bam voltam Sartin és Neoson szálltunk fel a buszra hát nagyon kiváncsi leszek milyen is. Ti hol szálltok meg ???? Mi az Athénéba megyünk.
Mi is :) Miért ott szálltatok fel a buszra? És akkor hogy tetszett Neos?? Sarti is érdekel, oda mindenképp szeretnénk átnézni smile hányan jöttök?
Nagy Emese Dátum: 2011-08-01 13:17:38
Óvári Lívia írta ekkor: 2011-08-01 12:25:34
Szia, akkor Mi együtt megyünk smile Reméljük jó időnk lesz!!! Főleg, h itthon megint nincs nyár smile Már csak - vagy még? - 3 hét smile
Igen én 2003-bam voltam Sartin és Neoson szálltunk fel a buszra hát nagyon kiváncsi leszek milyen is. Ti hol szálltok meg ???? Mi az Athénéba megyünk.
Óvári Lívia Dátum: 2011-08-01 12:25:34
Nagy Emese írta ekkor: 2011-08-01 11:10:11
Mi aug 22-én megyünk Neosra érdeklödnék ott milyen az idő ???? Itt pocsék hideg van és remélem ott lehet fürödni a tengerben is.
Szia, akkor Mi együtt megyünk smile Reméljük jó időnk lesz!!! Főleg, h itthon megint nincs nyár smile Már csak - vagy még? - 3 hét smile
Óvári Lívia Dátum: 2011-08-01 12:19:13
Grand Kata írta ekkor: 2011-08-01 11:04:40
Szia Lívia! Igen nagyon finom halak, kagylók, polip kapható étterembe, kb. 7-15 € között attól függ mit ennél egy adag ragnéra rák kb. 7-8€, a piacon frissen kapsz, csak nem biztos, hogy jól el tudod készíteni, kivéve a halat amit csak meg kell sütni. Majd itt eldöntöd melyik a számotokra jobb és élvezetesebb megoldás! Mindenféle jó tanáccsal ellátlak, ha itt leszel! Üdv.: Kata smile smile
Kedves Kata! Köszönöm a válaszod és előre is köszönöm a jó tanácsokat smile Már alig várjuk, h ott legyünk smile
Nagy Emese Dátum: 2011-08-01 11:10:11
Mi aug 22-én megyünk Neosra érdeklödnék ott milyen az idő ???? Itt pocsék hideg van és remélem ott lehet fürödni a tengerben is.