hányan jöttök?
Reméljük jó időnk lesz!!! Főleg, h itthon megint nincs nyár
Már csak - vagy még? - 3 hét
Reméljük jó időnk lesz!!! Főleg, h itthon megint nincs nyár
Már csak - vagy még? - 3 hét
Már alig várjuk, h ott legyünk