(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-08-01 11:04:40
Óvári Lívia írta ekkor: 2011-07-31 21:26:51
Sziasztok! Aug.22.-én indulunk Neos Marmarasra :) Olvastam, h lehet boltban, piacon tengeri herkenytűket kapni! Tudnátok segíteni, h kb. milyen áron vannak?
Szia Lívia! Igen nagyon finom halak, kagylók, polip kapható étterembe, kb. 7-15 € között attól függ mit ennél egy adag ragnéra rák kb. 7-8€, a piacon frissen kapsz, csak nem biztos, hogy jól el tudod készíteni, kivéve a halat amit csak meg kell sütni. Majd itt eldöntöd melyik a számotokra jobb és élvezetesebb megoldás! Mindenféle jó tanáccsal ellátlak, ha itt leszel! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-08-01 11:01:39
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-30 21:33:51
Jaj ne is mondd,életem legnagyobb vágya egy ház Görögországban valahol! smile Lehet kicsit nagyravágyó vagyok?? smile smile smile
Szia Roland! Ez nem nagyravágyás! smile Egészséges "álom" bár valóra válna! smile smile
Óvári Lívia Dátum: 2011-07-31 21:26:51
Sziasztok! Aug.22.-én indulunk Neos Marmarasra :) Olvastam, h lehet boltban, piacon tengeri herkenytűket kapni! Tudnátok segíteni, h kb. milyen áron vannak?
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-30 21:36:11
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-30 21:14:41
Szia Nóri! Hidd el változatosabb ha Ti választotok naponta vacsihelyet. Úgy ahogy írja Roland - bár a gyros 2,2-2,5 - jól lehet lakni azzal is. Sok jó étterem van és nem is biztos, hogy minden este pláne ha görög estre megyünk, kell a befizetett vacsora. Lesz itt lehetőség, hogy sok finomságot megkóstoljatok! Szia Kata smile smile
Ez is nagyon igaz,szerintem is sokkal jobb hogy minden este máshová lehet menni kajálni meg nem is vagytok időhöz kötve.
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-30 21:33:51
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-30 21:17:02
Persze, ha megnyered az 5-öst a lottón, máris indulhatnátok, és akkor veszünk itt egy szép házat......... smile de jó is lenne! smile smile Nem kellene még egy évet várni! Ja , már felébredtem smile smile smile Sziasztok! Kata smile smile
Jaj ne is mondd,életem legnagyobb vágya egy ház Görögországban valahol! smile Lehet kicsit nagyravágyó vagyok?? smile smile smile