Hát sajnos igazad van,örüljünk hogy 1X-is eltudunk menni évente.
de jó is lenne!
Nem kellene még egy évet várni! Ja , már felébredtem
Sziasztok! Kata
)majd Kata elmondja hova nemkell menni kajálni.
Egyébként vacsira ha elég 1 gyros akkor 1,80euróból megússzátok.
még egy kicsit nosztalgiázunk addig míg újra megyünk(max1év)
Hát sajnos igazad van,örüljünk hogy 1X-is eltudunk menni évente.