(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-30 21:17:02
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-28 19:06:32
Kicsit messzinek tűnik de csak a jövő évi nyaralás éltet már minket! smile smile smile Hát sajnos igazad van,örüljünk hogy 1X-is eltudunk menni évente.
Persze, ha megnyered az 5-öst a lottón, máris indulhatnátok, és akkor veszünk itt egy szép házat......... smile de jó is lenne! smile smile Nem kellene még egy évet várni! Ja , már felébredtem smile smile smile Sziasztok! Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-30 21:14:41
Kormos Eleonóra írta ekkor: 2011-07-28 15:06:02
Szia Kata! Mi Aug. 29 én megyünk. Szerettünk volna vacsorát rendelni egy hétre, de nem lehet. A segítséged kérnénk, hogy kb. milyen éttermi árak és lehetőségek vannak vacsorázni? A segítséged előre is köszi. Üdv.: Nóra
Szia Nóri! Hidd el változatosabb ha Ti választotok naponta vacsihelyet. Úgy ahogy írja Roland - bár a gyros 2,2-2,5 - jól lehet lakni azzal is. Sok jó étterem van és nem is biztos, hogy minden este pláne ha görög estre megyünk, kell a befizetett vacsora. Lesz itt lehetőség, hogy sok finomságot megkóstoljatok! Szia Kata smile smile
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-28 19:11:12
Kormos Eleonóra írta ekkor: 2011-07-28 15:06:02
Szia Kata! Mi Aug. 29 én megyünk. Szerettünk volna vacsorát rendelni egy hétre, de nem lehet. A segítséged kérnénk, hogy kb. milyen éttermi árak és lehetőségek vannak vacsorázni? A segítséged előre is köszi. Üdv.: Nóra
Szia! Főételt 6.50-7eurótól már lehet enni,de van ahol tengeri kütyüket 50-80-100euróért szolgálnak fel!(van olcsóbb is smile )majd Kata elmondja hova nemkell menni kajálni. smile smile Egyébként vacsira ha elég 1 gyros akkor 1,80euróból megússzátok.
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-28 19:06:32
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-27 19:16:48
Szia Kata! Lassan írígykedni fogunk az ottani jó idő miatt,belegondolni se merünk hogy milyen jó lenne újra ott... smile még egy kicsit nosztalgiázunk addig míg újra megyünk(max1év) smile smile
Kicsit messzinek tűnik de csak a jövő évi nyaralás éltet már minket! smile smile smile Hát sajnos igazad van,örüljünk hogy 1X-is eltudunk menni évente.
Kormos Eleonóra Dátum: 2011-07-28 15:06:02
Szia Kata! Mi Aug. 29 én megyünk. Szerettünk volna vacsorát rendelni egy hétre, de nem lehet. A segítséged kérnénk, hogy kb. milyen éttermi árak és lehetőségek vannak vacsorázni? A segítséged előre is köszi. Üdv.: Nóra