(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-28 13:23:45
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-27 19:16:48
Szia Kata! Lassan írígykedni fogunk az ottani jó idő miatt,belegondolni se merünk hogy milyen jó lenne újra ott... smile még egy kicsit nosztalgiázunk addig míg újra megyünk(max1év) smile smile
Szia Roland! Bizony én is örülnék, ha évente 2x tudnátok jönni! smile Sajnos manapság ez nem megvalósítható, így várni kell a következő nyarat, ami bizony nagyon nehéz, pláne ha otthon ilyen vacak idő van. smile smile Szeretettel gondolok Rátok Kata smile
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-27 19:16:48
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-27 15:23:48
Kedves Kati! Itt tombol a nyár árnyékban 36 fok van, a tenger 30 fokos, csodaszép az idő! Remélem nem fogtok csalódni Marmaraszban és bennem sem! Szeretettel várlak! Üdv.: Kata smile smile
Szia Kata! Lassan írígykedni fogunk az ottani jó idő miatt,belegondolni se merünk hogy milyen jó lenne újra ott... smile még egy kicsit nosztalgiázunk addig míg újra megyünk(max1év) smile smile
Dátum: 2011-07-27 18:49:06
Francziszti László írta ekkor: 2011-07-27 14:49:47
Kedves Fórumozók! Az alábbi sztori a múlt héten esett meg velünk Neos Marmarasban, amikor a hajókiránduláshoz gyülekeztünk. Kata: "Képzeljétek! Ma reggel 5 fokkal volt hűvősebb, mint tegnap!" Mi: "Igen?! És hány fok volt ma reggel?" Kata: "27 fok, árnyékban!" smile Tömören és röviden ennyit az időjárásról. smile Valamint Katától tudjuk, hogy május óta nem esett eső Neos Marmarasban! Aki tradícionális lukumadesz-t szeretne enni, annak tudnia kell, hogy a kikötői lukumadesz árus bezárt! Kinyomoztuk: "Valami probléma volt az engedélyével". (Khömm, diszkrét köhintés. smile ) Már a kocsija sincs a kikötőben!) De! Helyette az egyik cukrászdában lehet kapni, este 8 és fél 9 körül. Az ára 2,50 euro, és ez is nagyon finom. Hazafelé bementünk a vámmentes boltba. Aki feni a fogát, hogy ott majd jó olcsón bevásárol, az csalódni fog, ugyanis egyes termékek árai még drágábbak, mint Magyarországon a T-betűs hipermarketben, melynek neve hasonlít a tacskóhoz! Javasoljuk helyette a piaci cipurót, 1,5 liter 55%-os 9 euro, illetve a piaci édes vörösbor 2 liter műanyag kannában 4 euro-ért. Szerintünk ezek jobban megérik az árukat! A Neon-ban nagyon nagy adagokat adnak, aki ott eszik, készüljön rá, és legyen nagyon éhes! Üdv: Magdi és Laci
Kedves Laci és Magdi! A Duty Free Shopban vannak azért olyan termékek amik olcsóbbak :) pl: cigi, alkohol is olcsóbb mintha Marmarason vennél pl Metaxat vagy Ouzot, Tsipourojuk is van, bár arra nem emlékszem mennyiért adják, de a piaci tényleg jó :P Még mindig van június elejéről a fagyasztóban :) Jah és a KISS csoki is jó árban van, aki szereti :P Csokik is több van lehet drágább kicsit, de Marmarason nem nagy a választék. Parfümök kb. egy árba vannak az itthoniakkal vagy kicsit olcsóbb, de nem számottevő. Akkor nálunk esett utoljára júni 4.-én?:D hehe
Grand Kata Dátum: 2011-07-27 15:26:48
Francziszti László írta ekkor: 2011-07-27 14:29:58
Kedves Kata! Sikeresen hazaérkeztünk. Köszönünk mindent Neked! Bárcsak maradhattunk volna még egy hetet! Talán majd jövőre! Puszi: Magdi&Laci
Köszönöm, hogy írtatok! Nagyon kellemes, aranyos "emberkék" voltatok, nem csak én mondom, tudjátok a görögök is ezt mondták! További szép nyarat Nektek, bár ahogy hallom otthon ősz van! Remélem még találkozunk! Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-27 15:23:48
Lénártné Földes Katalin írta ekkor: 2011-07-27 11:27:50
Szia Kata! Már csak 5 nap az indulásig, nagyon várjuk! No és azt is, hogy megismerhessünk végre személyesen, hiszen annyi jót olvastunk rólad! Reméljük ott jó az idő, mert itthon november van. Üdv: Kati
Kedves Kati! Itt tombol a nyár árnyékban 36 fok van, a tenger 30 fokos, csodaszép az idő! Remélem nem fogtok csalódni Marmaraszban és bennem sem! Szeretettel várlak! Üdv.: Kata smile smile