(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Francziszti László Dátum: 2011-07-27 14:49:47
Kedves Fórumozók! Az alábbi sztori a múlt héten esett meg velünk Neos Marmarasban, amikor a hajókiránduláshoz gyülekeztünk. Kata: "Képzeljétek! Ma reggel 5 fokkal volt hűvősebb, mint tegnap!" Mi: "Igen?! És hány fok volt ma reggel?" Kata: "27 fok, árnyékban!" smile Tömören és röviden ennyit az időjárásról. smile Valamint Katától tudjuk, hogy május óta nem esett eső Neos Marmarasban! Aki tradícionális lukumadesz-t szeretne enni, annak tudnia kell, hogy a kikötői lukumadesz árus bezárt! Kinyomoztuk: "Valami probléma volt az engedélyével". (Khömm, diszkrét köhintés. smile ) Már a kocsija sincs a kikötőben!) De! Helyette az egyik cukrászdában lehet kapni, este 8 és fél 9 körül. Az ára 2,50 euro, és ez is nagyon finom. Hazafelé bementünk a vámmentes boltba. Aki feni a fogát, hogy ott majd jó olcsón bevásárol, az csalódni fog, ugyanis egyes termékek árai még drágábbak, mint Magyarországon a T-betűs hipermarketben, melynek neve hasonlít a tacskóhoz! Javasoljuk helyette a piaci cipurót, 1,5 liter 55%-os 9 euro, illetve a piaci édes vörösbor 2 liter műanyag kannában 4 euro-ért. Szerintünk ezek jobban megérik az árukat! A Neon-ban nagyon nagy adagokat adnak, aki ott eszik, készüljön rá, és legyen nagyon éhes! Üdv: Magdi és Laci
Francziszti László Dátum: 2011-07-27 14:29:58
Kedves Kata! Sikeresen hazaérkeztünk. Köszönünk mindent Neked! Bárcsak maradhattunk volna még egy hetet! Talán majd jövőre! Puszi: Magdi&Laci
Lénártné Földes Katalin Dátum: 2011-07-27 11:27:50
Szia Kata! Már csak 5 nap az indulásig, nagyon várjuk! No és azt is, hogy megismerhessünk végre személyesen, hiszen annyi jót olvastunk rólad! Reméljük ott jó az idő, mert itthon november van. Üdv: Kati
Grand Kata Dátum: 2011-07-27 09:29:29
Domján Erika írta ekkor: 2011-07-26 15:55:46
Drága Kata! Nagyon örülök a válaszodnak és előre is köszönöm a segítséget!! Igazad van eszik ölben is, nem probléma ha nincs etetőszék, ez legyen a legkevesebb! Természetesen megkóstoltatunk vele mindent még a gyrost is, nehogy már kimaradjon a jóból smile !További nagyon szép napot, találkozunk pontosan 2 hét múlva!! Erika
Nektek is is szép napot Erika! No és jó utazást! smile smile smile
Domján Erika Dátum: 2011-07-26 15:55:46
Drága Kata! Nagyon örülök a válaszodnak és előre is köszönöm a segítséget!! Igazad van eszik ölben is, nem probléma ha nincs etetőszék, ez legyen a legkevesebb! Természetesen megkóstoltatunk vele mindent még a gyrost is, nehogy már kimaradjon a jóból smile !További nagyon szép napot, találkozunk pontosan 2 hét múlva!! Erika