Kedves Kata! Már alig várjuk, hogy leteljen ez a két hosszú hét és immár harmadszorra élvezhessük a fantasztikus marmarasi vendégszeretetet és találkozhassunk veled:-))! Szeretnék érdeklődni, hogy a hűtőszekrénynek (Iem/B5) van-e kicsi fagyasztórésze, mert a babának vinnünk kell ételt. Ő még csak 9 hónapos és nem eheti azt amit mi eszünk. Illetve még az etetőszék a kérdés, ezt csak azért merem megkérdezni mert a tavalyelőtti apartmanházban volt. Ez nem probléma ha nincs, de azért jó lenne. Válaszodat ugyanúgy várom, mint a találkozást:-)! Ja, és köszi a sok infót a fórumozóknak jó dolgokat tudhat meg belőle az ember!!Üdvözlettel Erika
Szia Erika!
A hűtőnek van fagyasztórésze, de sajnos baba etetőszékkel nem szolgálhatok!

Szerintem már egy 9 hónapos baba ölben sőt székben is elüldögél. Körülnézek, hol tudnék esetleg keríteni, de nem ígérek semmit.

Itt lassan rászokhat a gyrosra

persze ez csak vicc akart lenni. Jó utat, és várlak szeretettel Kata