Sziasztok! A buszra mekkora hátizsákot lehet felvinni? Mert én szeretnék felvinni magammal könyvet, egy üveg ásványvizet, ropit vagy valami hasonlót, fontosabb gyógyszereket, fényképezőgépet, stb. Köszönöm a válaszokat.
Szia Kriszti!
A buszra elméletben akkorát viszel fel, amekkorára szükséged van illetve amekkorát el tudsz helyezni a saját ülőhelyednél(lábad alatt-között, esetleg ülés alatt ha nem zavarja mögötted utazót) és a fejed feletti csomagtartóba. A csomagtartóba, ha lent vagy egy emeletes Setran akkor őszintén szólva megszívtad:S, mert kb egy üdítőspalack fér be magasságilag, az emeleten kétszer akkorra kb, tehát egy kistáska befér. Ezért tanácsos csak a legszükségesebbeket felvinni: ital, étel, gyógyszer, pénztárca, fényképező, pzs, rágcsák, szórakoztató tárgyak(könyv, mp3, rejtvényújság...stb) illetve a személyi vagy útlevél, tehát mindenre AMIRE SZÜKSÉGED LEHET ÚT ALATT nyugodtan vidd fel, mert bőröndből nem lehet kivenni semmit.