(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Zettisch Éva Dátum: 2011-07-24 15:04:42
írta ekkor: 2011-07-23 18:56:39
Kata én csak a külügyminisztérium honlapjáról tájékozódtam: http://kulugyminiszterium.hu/kum/hu/bal/konzuli_informaciok/utazas_kulfoldre/fontos+utaz%C3%A1si+tan%C3%A1csok/fontos_utazasi_tanacsok_orsz?f=Aktu_x00e1_lis&c=85&l={d23ee617-e5ef-4346-b13e-f555a2f950ff}&z=Maced%C3%B3nia&d=Aktu%C3%A1lis Igaz 2008 év végi az utolsó módosítás.
Köszönöm mindenkinek az infót!!!
Barabás Marika Dátum: 2011-07-24 12:03:03
Szia Kata! szeptember 13-án indulunk Marmarasba, Gábor, a fiam Zoli és én. Már nagyon várjuk, számoljuk a napokat már, kicsit más lesz most ott lenni, de várjuk nagyon már és előre örülünk a találkozásnak smile smile
Dátum: 2011-07-23 18:56:39
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-23 18:42:40
Igaza van Lindának. Az autó papírjai legyenek rendben, a zöldkártya érvényes legyen, az utasbiztosításhoz nincs közük a Makedónoknak és senkinek sem, de jó ha van. Persze ajánlatos a kocsira is biztosítást kötni ilyen hosszú útra. Üdv.: Kata smile smile smile
Kata én csak a külügyminisztérium honlapjáról tájékozódtam: http://kulugyminiszterium.hu/kum/hu/bal/konzuli_informaciok/utazas_kulfoldre/fontos+utaz%C3%A1si+tan%C3%A1csok/fontos_utazasi_tanacsok_orsz?f=Aktu_x00e1_lis&c=85&l={d23ee617-e5ef-4346-b13e-f555a2f950ff}&z=Maced%C3%B3nia&d=Aktu%C3%A1lis Igaz 2008 év végi az utolsó módosítás.
Grand Kata Dátum: 2011-07-23 18:44:07
Anton Györgyné írta ekkor: 2011-07-23 13:36:46
Kedves Kata ! Itthon rászoktunk, hogy a salátákat zöld fűszerekkel ízesítjük, kapor, kakukkfű, oregánó, koriander,petrezselyem,zeller. Marmarason milyen zöld fűszerekhez lehet hozzájutni ? Köszönettel : Ibolya
Kedves Ibolya! Még több félét is, mint itt felsoroltál! Sőt nem csak szárított, hanem friss formában! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-23 18:42:40
írta ekkor: 2011-07-22 13:12:16
Szia Éva! Hivatalosan a határőrök bármikor kérhetik, mert rendelet írja elő a biztosítást. Gyakorlatban nekünk buszon egyszer sem kérték... Gondolom autósoknál se nagyon, de biztos ír majd valaki aki autóval járt már arra! De ha kötöttetek biztosítást kell hogy valami angol nyelvű kártyát kötvényt vagy valamit kapjatok.
Igaza van Lindának. Az autó papírjai legyenek rendben, a zöldkártya érvényes legyen, az utasbiztosításhoz nincs közük a Makedónoknak és senkinek sem, de jó ha van. Persze ajánlatos a kocsira is biztosítást kötni ilyen hosszú útra. Üdv.: Kata smile smile smile