(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-21 22:01:45
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-21 21:43:25
Én láttam egy felnőtett de az ironmen volt smile smile
a smile
Pintérné Dr. Egeresi Zsuzsanna Dátum: 2011-07-21 21:58:41
Szia Kata! Mi szeptember 27- október 4-ig fizettünk be Marmasra (3 fő) és sajnos hiába keresgélek a fórumon, nem találok olyan leírást, hogy milyen időre számíthatunk akkor? Ugye még alkalmas a tenger fürdésre? (tudom nem vagy időjós, júliusban is lehet rossz idő, csak úgy általában kérdem...) Már annyira szeretnénk ott lenni, de sajna addig még egy vizsgám van, emiatt is lett ez a késői időpont... smile Ugye azért nem nagyon maradunk le emiatt semmiről??? Köszönöm válaszodat: Zsuzsi
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-21 21:43:25
írta ekkor: 2011-07-21 19:18:06
De az se mindegy hogy itthon nyáron 35 fokban vagy ott kinnt majdnem 45 :D Amúgy júni elején sok gyerek biciklizett, de felnőttre nem emlékszem :)
Én láttam egy felnőtett de az ironmen volt smile smile
Dátum: 2011-07-21 21:02:10
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-21 20:09:18
Itt se találkoztam még egriekkel! smile smile
Itt sem ...
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-21 20:09:18
Itt se találkoztam még egriekkel! smile smile