Szia Kata! Mi szeptember 27- október 4-ig fizettünk be Marmasra (3 fő) és sajnos hiába keresgélek a fórumon, nem találok olyan leírást, hogy milyen időre számíthatunk akkor? Ugye még alkalmas a tenger fürdésre? (tudom nem vagy időjós, júliusban is lehet rossz idő, csak úgy általában kérdem...) Már annyira szeretnénk ott lenni, de sajna addig még egy vizsgám van, emiatt is lett ez a késői időpont...

Ugye azért nem nagyon maradunk le emiatt semmiről??? Köszönöm válaszodat: Zsuzsi