Szervusz Ica!
Köszönöm szépen az ajánlatot, de már befizettük a buszos utat (3fő). Esetleg leírhatnád az autó típusát, férőhelyek számát, csomagtér méretét, így talán más kedvet kaphat a közös utazáshoz. Én is gondolkoztam az autós úton, de a busszal Nekünk olcsóbb, ha mégis autóval utaznék, akkor biciklit feltétlenül vinnék, mert Porto Carras után gyönyörű kis öblök találhatók, ami gyalog kicsit hosszú, de legalább egyszer érdemes elsétálni. Üdv: KicsiJenő
Szia Jenő! Külön autóval gondoltam az utazást,mert biztonságosabbnak tartanám ha több autó menne együtt. Én is gondolkozom hogy mégis busszal kéne menni,mert olcsóbban jönnénk ki.Csak az tart vissza ,hogy lehetséges hogy többször is át kell szállni másik buszba.Olvastam a fórumon, hogy Parálián kitették előbb az utasokat utána mentek tovább Marmarosra,ami még pár óra utazás!