Szia Jenő! Külön autóval gondoltam az utazást,mert biztonságosabbnak tartanám ha több autó menne együtt. Én is gondolkozom hogy mégis busszal kéne menni,mert olcsóbban jönnénk ki.Csak az tart vissza ,hogy lehetséges hogy többször is át kell szállni másik buszba.Olvastam a fórumon, hogy Parálián kitették előbb az utasokat utána mentek tovább Marmarosra,ami még pár óra utazás!
Kedves Icu! Ritkán fordul elő, hogy ilyen kitérőre sor kerül. Igyekszik megoldani irodánk, Hogy a legrövidebb úton juttassa el a vendégeket a megfelelő helyre. Még mindig szerencsésebbnek tartom a buszos utazást, mint az egyénit, mert sajnos ha a szgk. lerobban, sokkal többe kerül, mint ha egy órával tovább ülünk a buszon.

Ma már nagyon modern és kényelmes buszok állnak rendelkezésre a vendégeink utaztatására

. A biciklit itt nem igazán üdvös használni a dimbes-dombos utakon, csak ha igazi sportemberről van szó.

Üdv.: Kata