(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-21 19:18:06
írta ekkor: 2011-07-21 18:30:50
A bicikliről csak annyit, hogy itt Eger és környéke sem éppen sík, lapos smile . Meg talán nem mindegy, hogy a kb: 5-7km-t gyalog 50-70perc, vagy biciklivel 15-25perc smile
De az se mindegy hogy itthon nyáron 35 fokban vagy ott kinnt majdnem 45 :D Amúgy júni elején sok gyerek biciklizett, de felnőttre nem emlékszem :)
Dátum: 2011-07-21 18:30:50
A bicikliről csak annyit, hogy itt Eger és környéke sem éppen sík, lapos smile . Meg talán nem mindegy, hogy a kb: 5-7km-t gyalog 50-70perc, vagy biciklivel 15-25perc smile
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-21 17:53:16
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-21 14:30:26
Kedves Icu! Ritkán fordul elő, hogy ilyen kitérőre sor kerül. Igyekszik megoldani irodánk, Hogy a legrövidebb úton juttassa el a vendégeket a megfelelő helyre. Még mindig szerencsésebbnek tartom a buszos utazást, mint az egyénit, mert sajnos ha a szgk. lerobban, sokkal többe kerül, mint ha egy órával tovább ülünk a buszon. smile smile Ma már nagyon modern és kényelmes buszok állnak rendelkezésre a vendégeink utaztatására smile smile . A biciklit itt nem igazán üdvös használni a dimbes-dombos utakon, csak ha igazi sportemberről van szó. smile Üdv.: Kata
Helló! Nekünk is kétszer kellett átszálni,először egy kicsit megvoltunk ilyedve de mind a kettő egy pihenő alatt le lett tudva,olyan gyorsan hogy észre se vettük hogy másik buszon vagyunk. smile Több ismeretségre lehet szert tenni. smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-21 14:32:21
Csizmadia Ildikó írta ekkor: 2011-07-21 09:44:40
Szia Kata! Köszönöm a gyors választ:) Húsféléket, zöldséget, gyümölcsöt természetesen ehet, egyedül a pékáruval van baj, de akkor azt majd viszünk itthonról:) Üdv, Ildikó
Szia Ildikó! Igen úgy gondolom, hogy ez lesz a megoldás. Jó készülődést és utazást! Üdv.: Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-21 14:30:26
Czupár Ferencné írta ekkor: 2011-07-21 13:26:28
Szia Jenő! Külön autóval gondoltam az utazást,mert biztonságosabbnak tartanám ha több autó menne együtt. Én is gondolkozom hogy mégis busszal kéne menni,mert olcsóbban jönnénk ki.Csak az tart vissza ,hogy lehetséges hogy többször is át kell szállni másik buszba.Olvastam a fórumon, hogy Parálián kitették előbb az utasokat utána mentek tovább Marmarosra,ami még pár óra utazás!
Kedves Icu! Ritkán fordul elő, hogy ilyen kitérőre sor kerül. Igyekszik megoldani irodánk, Hogy a legrövidebb úton juttassa el a vendégeket a megfelelő helyre. Még mindig szerencsésebbnek tartom a buszos utazást, mint az egyénit, mert sajnos ha a szgk. lerobban, sokkal többe kerül, mint ha egy órával tovább ülünk a buszon. smile smile Ma már nagyon modern és kényelmes buszok állnak rendelkezésre a vendégeink utaztatására smile smile . A biciklit itt nem igazán üdvös használni a dimbes-dombos utakon, csak ha igazi sportemberről van szó. smile Üdv.: Kata