(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-20 21:14:04
írta ekkor: 2011-07-20 16:01:32
Örülök ha tudok valakinek segíteni! De azt nem tudtam, hogy "egyidősek" vagyunk ;) hehe
smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-20 21:13:21
Szakács Tibor írta ekkor: 2011-07-20 10:11:32
Kedves Kata! Az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség a helyszínen valamelyik vendéglőbe előfizetni vacsorára vagy félpanzióra egész hétre???? Előre is köszönöm... Tibi
Kedves Tibor! Nem éri meg előre befizetni étkezést! Itt majd meglátjátok, hogy van amikor egy gyrossal, van amikor más egyéb vacsorával kényeztetitek Magatokat! Ha görög estre megyünk, ott pedig svédasztalos vacsora van. Jobb itt változatosan válogatni szerintem! Szia Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-20 21:09:43
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-20 08:23:12
Kedves Kata! Még lenne kérdésem. A Politis apartmanban lesz a szállásunk. Láttam, hogy adnak törölközőt. WC papírt is adnak, vagy azt majd magunknak kell beszerezni? Andi
Szia Andrea! Mindhárom apartmanunkban ágyneműt, törülközőt adnak! WC papírt, csak induláskor egy tekercset. smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2011-07-20 21:08:34
Csizmadia Ildikó írta ekkor: 2011-07-19 14:01:19
Kedves Kata ! Augusztus 23.-án megyünk Marmarasra, a Mouses apartmanba. Apukám glutén-, és laktózérzékeny, így az étkezés miatt izgulunk egy kicsit...Tudsz esetleg a környéken olyan boltot, ahol lehet ilyen speciális ételeket/alapanyagokat vásárolni? Előre is köszönöm! Üdvözlettel, Ildikó
Kedves Ildikó! Speciális ételeket itt Marmaraszon nem lehet vásárolni! Lehet, hogy jobb lenne néhány dolgot otthonról hozni. A zöldség, gyümölcs hús, halfélék azonban gondolom fogyaszthatóak ilyen probléma esetén. Üdv.: Kata smile smile
Czupár Ferencné Dátum: 2011-07-20 16:19:36
írta ekkor: 2011-07-11 13:17:03
Szervusz Kata! Augusztus 16-án tervezem Neos Marmarasba utazni! Néhány árra lenék kíváncsi: taverna, üdítő, péksütemény, felvágott, sajt, kerékpár/nap, robogó/nap! Ugye még megvan a pékség is?!?!? Válaszod előre is köszönöm szépen: KicsiJenő
Kedves Jenő!Már írtam a fórumon,hogy utitársakat keresünk,mi is aug.15-én indulunk Marmarasra.Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot!Üdv:Czupárné Ica