(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-20 16:01:32
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-19 09:36:46
Köszi a "helyettesítést" Péterkém! Látom minden kérdésre megválaszoltál. Jó segítőtársam vagy. Nem minden nap jutok hozzá, hogy megválaszoljak a kérdésekre. Tehát hálás köszi a segítségért! smile smile smile szia Kata Ui.: tényleg most múltam 22 smile smile smile
Örülök ha tudok valakinek segíteni! De azt nem tudtam, hogy "egyidősek" vagyunk ;) hehe
Dátum: 2011-07-20 15:35:59
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-20 08:23:12
Kedves Kata! Még lenne kérdésem. A Politis apartmanban lesz a szállásunk. Láttam, hogy adnak törölközőt. WC papírt is adnak, vagy azt majd magunknak kell beszerezni? Andi
Kedves Andrea! Nem Kata vok, de mi Mousesben voltunk 1 wc papír volt bekészítve meg két kicsi előre csomagolt szappan. Érdemes vinni :) élest kést is és szúnyogriasztót is, mosogatószert, mosogató szivacsot, kisebb konyharuhát esetleg vagy amivel törölgetsz, mosószert ha mosni szeretnétek kézzel, illetve nem árthat tisztítószer sem. Kisebb flakonba kitöltve el lehet osztani hogy mindenkihez kerüljön és akkor nem foglal sok helyet :)
Szakács Tibor Dátum: 2011-07-20 10:11:32
Kedves Kata! Az lenne a kérdésem, hogy van e lehetőség a helyszínen valamelyik vendéglőbe előfizetni vacsorára vagy félpanzióra egész hétre???? Előre is köszönöm... Tibi
Domokos Andrea Dátum: 2011-07-20 08:23:12
Kedves Kata! Még lenne kérdésem. A Politis apartmanban lesz a szállásunk. Láttam, hogy adnak törölközőt. WC papírt is adnak, vagy azt majd magunknak kell beszerezni? Andi
Csizmadia Ildikó Dátum: 2011-07-19 14:01:19
Kedves Kata ! Augusztus 23.-án megyünk Marmarasra, a Mouses apartmanba. Apukám glutén-, és laktózérzékeny, így az étkezés miatt izgulunk egy kicsit...Tudsz esetleg a környéken olyan boltot, ahol lehet ilyen speciális ételeket/alapanyagokat vásárolni? Előre is köszönöm! Üdvözlettel, Ildikó