Szerintem nem írni kell róla, hanem látni, mert nagy a különbség a kettő a között :) Megvan a maga szépsége, a két nagy strand között is nagy a különbség, mindenki megtalálja a maga strandját. Dombokból sincs hiány, ahogy szupermarketekből sem. Este is van nyüzsgés de mégis az a kellemes esti nyüzsgés, nem a disco disco hátán. Fakultatívokon is érdemes részt venni. Nagyon sok mindent lehetne írni... Ha gondolod csatlakozz te is a facebook csoporthoz: http://www.facebook.com/groups/neosmarmaras?ap=1
Itt vannak képek videók, egyéb fontos információk és sok-sok minden egyéb :)
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat!Igazad van ,majd ott lesz összességében minden az igazi!!!! Gondolom a grand-os idegenvezető lehet a Kata nevü hölgy,még nem ismerjük ,de mar így is szimpatikus ahogy foglalkozik az utasokkal!