(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-19 09:38:35
Czupár Ferencné írta ekkor: 2011-07-18 14:39:29
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat!Igazad van ,majd ott lesz összességében minden az igazi!!!! Gondolom a grand-os idegenvezető lehet a Kata nevü hölgy,még nem ismerjük ,de mar így is szimpatikus ahogy foglalkozik az utasokkal!
Köszi! Igen én vagyok itt az idegenvezető! smile Nemsokára személyesen is megismerkedünk! Jó készülődést, és utazást! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-19 09:36:46
írta ekkor: 2011-07-18 15:42:45
Szia! Nem kell Neos Marmarasban kauciót fizetni :)
Köszi a "helyettesítést" Péterkém! Látom minden kérdésre megválaszoltál. Jó segítőtársam vagy. Nem minden nap jutok hozzá, hogy megválaszoljak a kérdésekre. Tehát hálás köszi a segítségért! smile smile smile szia Kata Ui.: tényleg most múltam 22 smile smile smile
Dátum: 2011-07-18 15:42:45
Laki Henrietta írta ekkor: 2011-07-18 14:00:22
Szia Kata! Újabb kérdés jutott eszembe. Kell-e a Politis-ben kauciót fizetni kulcsátvételkor? Heni
Szia! Nem kell Neos Marmarasban kauciót fizetni :)
Dátum: 2011-07-18 15:38:31
Czupár Ferencné írta ekkor: 2011-07-18 14:39:29
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat!Igazad van ,majd ott lesz összességében minden az igazi!!!! Gondolom a grand-os idegenvezető lehet a Kata nevü hölgy,még nem ismerjük ,de mar így is szimpatikus ahogy foglalkozik az utasokkal!
Szívesen! Kitartás még a közel 1 hónap visszaszámláláshoz, és minden szuper lesz. Nekünk is voltak aggodalmak, de ott teljesen más ember lesz belőlünk és arra kis időre kikapcsolódunk:) Kata meg hát fantasztikus egy csaj :) annyi energia van benne mintha tegnap töltötte volna a 22-őt :D
Czupár Ferencné Dátum: 2011-07-18 14:39:29
írta ekkor: 2011-07-15 23:19:07
Szerintem nem írni kell róla, hanem látni, mert nagy a különbség a kettő a között :) Megvan a maga szépsége, a két nagy strand között is nagy a különbség, mindenki megtalálja a maga strandját. Dombokból sincs hiány, ahogy szupermarketekből sem. Este is van nyüzsgés de mégis az a kellemes esti nyüzsgés, nem a disco disco hátán. Fakultatívokon is érdemes részt venni. Nagyon sok mindent lehetne írni... Ha gondolod csatlakozz te is a facebook csoporthoz: http://www.facebook.com/groups/neosmarmaras?ap=1 Itt vannak képek videók, egyéb fontos információk és sok-sok minden egyéb :)
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat!Igazad van ,majd ott lesz összességében minden az igazi!!!! Gondolom a grand-os idegenvezető lehet a Kata nevü hölgy,még nem ismerjük ,de mar így is szimpatikus ahogy foglalkozik az utasokkal!