(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Laki Henrietta Dátum: 2011-07-18 14:00:22
Szia Kata! Újabb kérdés jutott eszembe. Kell-e a Politis-ben kauciót fizetni kulcsátvételkor? Heni
Grand Kata Dátum: 2011-07-17 00:12:12
írta ekkor: 2011-07-16 08:37:39
Szia Kata! Nagyon hiányzik Marmaras, sokat gondolok rá, s te is sokszor eszünkbe jutsz. Annyira szuper volt az ott eltöltött 2 hét, hogy azt elmondani is nehéz. A kirándulások, a táj, a kaják (árak), mind elsőrangúak, a te kedvességed pedig erősen példaértékű az összes kollégádnak. A később kiutazóknak: ha itt bármilyen negatív dolgot olvastok, vagy fanyalgást, akkor az erősen megkérdőjelezendő, mert mi és még oly sokan sokadszorra voltunk Marmarason, ami önmagáért beszél, nem azért mentünk, mert olyan rossz volt ott nekünk. Pusszantás, Józsi
Szia Józsi! smile Köszönöm kedves szavaidat! smile Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és bízom benne, hogy nem ez volt az utolsó találkozásunk! További szép nyarat, jó egészséget, sikert a munkádban, a viszont látásig! Én is puszillak Titeket Kata smile
Dátum: 2011-07-16 08:37:39
Szia Kata! Nagyon hiányzik Marmaras, sokat gondolok rá, s te is sokszor eszünkbe jutsz. Annyira szuper volt az ott eltöltött 2 hét, hogy azt elmondani is nehéz. A kirándulások, a táj, a kaják (árak), mind elsőrangúak, a te kedvességed pedig erősen példaértékű az összes kollégádnak. A később kiutazóknak: ha itt bármilyen negatív dolgot olvastok, vagy fanyalgást, akkor az erősen megkérdőjelezendő, mert mi és még oly sokan sokadszorra voltunk Marmarason, ami önmagáért beszél, nem azért mentünk, mert olyan rossz volt ott nekünk. Pusszantás, Józsi
Grand Kata Dátum: 2011-07-16 00:23:36
írta ekkor: 2011-07-15 23:19:07
Szerintem nem írni kell róla, hanem látni, mert nagy a különbség a kettő a között :) Megvan a maga szépsége, a két nagy strand között is nagy a különbség, mindenki megtalálja a maga strandját. Dombokból sincs hiány, ahogy szupermarketekből sem. Este is van nyüzsgés de mégis az a kellemes esti nyüzsgés, nem a disco disco hátán. Fakultatívokon is érdemes részt venni. Nagyon sok mindent lehetne írni... Ha gondolod csatlakozz te is a facebook csoporthoz: http://www.facebook.com/groups/neosmarmaras?ap=1 Itt vannak képek videók, egyéb fontos információk és sok-sok minden egyéb :)
Így van, ahogy Péter írja, de ha visszalapoztok a fórumon, rengeteg infóhoz találtok itt a fórumon és a faceboookon is! Remélem tetszeni fog a hely! Itt a csodálatos tenger, napsütés, kedves emberek, szép tájak, jó kirándulások, no meg majd én várlak Titeket! smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2011-07-16 00:19:50
Francziszti László írta ekkor: 2011-07-15 20:02:57
Szia Kata! Olyan hihetlen, hogy még 3 nap indulunk! Miután lefoglaltuk a szállást beírtuk a napokat és "vágtuk a centit"! Még 160...még 150......még 100......még 30......ééés tessék! Rohan az idő! Kedden találkozunk!! smile smile Várjuk már nagyon a tenger illatát, a hullámokat, hogy mossák a lábunkat, a sziklákat a parton, a lukumadeszt a kikötőben, a piacot, a fagyit Pefkochoriban, a görög estet... smile smile Ez nem egy szerelmi vallomás, csak ki vagyunk éhezve a nyaralásra! smile Minden jót Neked a személyes találkozásig! Szia: Magdi&Laci
Kedves Magdi és Laci! smile Ugye, hogy elszaladt az idő! Lassan indulhattok. Jó utat kívánok, és szeretettel várlak Titeket! Üdv.: Kata smile smile