Szia Kata! Olyan hihetlen, hogy még 3 nap indulunk! Miután lefoglaltuk a szállást beírtuk a napokat és "vágtuk a centit"! Még 160...még 150......még 100......még 30......ééés tessék! Rohan az idő! Kedden találkozunk!!

Várjuk már nagyon a tenger illatát, a hullámokat, hogy mossák a lábunkat, a sziklákat a parton, a lukumadeszt a kikötőben, a piacot, a fagyit Pefkochoriban, a görög estet...

Ez nem egy szerelmi vallomás, csak ki vagyunk éhezve a nyaralásra!

Minden jót Neked a személyes találkozásig! Szia: Magdi&Laci