(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-15 23:19:07
Czupár Ferencné írta ekkor: 2011-07-15 22:14:12
Sziasztok! Augusztus 15-én indulunk autóval Neos Marmaras-ra és utitársakat keresünk! Mi Oroszlányról indulunk.Aki már járt itt írhatna pár szót erről a helyről!Előre is megköszönném!Üdv.minden kedves fórumosnak
Szerintem nem írni kell róla, hanem látni, mert nagy a különbség a kettő a között :) Megvan a maga szépsége, a két nagy strand között is nagy a különbség, mindenki megtalálja a maga strandját. Dombokból sincs hiány, ahogy szupermarketekből sem. Este is van nyüzsgés de mégis az a kellemes esti nyüzsgés, nem a disco disco hátán. Fakultatívokon is érdemes részt venni. Nagyon sok mindent lehetne írni... Ha gondolod csatlakozz te is a facebook csoporthoz: http://www.facebook.com/groups/neosmarmaras?ap=1 Itt vannak képek videók, egyéb fontos információk és sok-sok minden egyéb :)
Czupár Ferencné Dátum: 2011-07-15 22:14:12
Sziasztok! Augusztus 15-én indulunk autóval Neos Marmaras-ra és utitársakat keresünk! Mi Oroszlányról indulunk.Aki már járt itt írhatna pár szót erről a helyről!Előre is megköszönném!Üdv.minden kedves fórumosnak
Francziszti László Dátum: 2011-07-15 20:02:57
Szia Kata! Olyan hihetlen, hogy még 3 nap indulunk! Miután lefoglaltuk a szállást beírtuk a napokat és "vágtuk a centit"! Még 160...még 150......még 100......még 30......ééés tessék! Rohan az idő! Kedden találkozunk!! smile smile Várjuk már nagyon a tenger illatát, a hullámokat, hogy mossák a lábunkat, a sziklákat a parton, a lukumadeszt a kikötőben, a piacot, a fagyit Pefkochoriban, a görög estet... smile smile Ez nem egy szerelmi vallomás, csak ki vagyunk éhezve a nyaralásra! smile Minden jót Neked a személyes találkozásig! Szia: Magdi&Laci
Grand Kata Dátum: 2011-07-13 09:54:04
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-12 18:29:25
Szia! Tanusíthatom! smile Tényleg nagyon érdekes dolgokat mondd Kata és tényleg szép helyekre visz.Ne sajnáljátok se pénz,se időt,se energiát,nem fogjátok megbánni!!
Köszi Roland! Igyekszem smile smile smile Üdv.: Kata
Domokos Andrea Dátum: 2011-07-13 07:20:07
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-13 07:17:29
Kedves Kata! A fakultatív programok közt nem láttam ezt a túrát, legalábbis itt nincs fent a honlapon. Az árát lehet tudni? Ez a fakultatív nagyon jónak tűnik.
Tárgytalan, megtaláltam a Sithonia túrát. :) Én Neos Marmarasnál kerestem és ott nincs feltéve. smile