(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Domokos Andrea Dátum: 2011-07-13 07:18:17
Fajcsák Roland írta ekkor: 2011-07-12 18:29:25
Szia! Tanusíthatom! smile Tényleg nagyon érdekes dolgokat mondd Kata és tényleg szép helyekre visz.Ne sajnáljátok se pénz,se időt,se energiát,nem fogjátok megbánni!!
Kedves Roland! Köszi az infót! :)
Domokos Andrea Dátum: 2011-07-13 07:17:29
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-12 10:27:51
Kedves Andrea! Buszjárat van, de csak kevés várakozási idővel. Ha eljöttök például a Sithonia körútra, akkor 3 órát tartózkodunk Sartiban, és nem sokkal kerül többe, mint a buszjegy. Emellett az egész félszigetet bemutatom Nektek sok érdekes látni és hallani való van ebben a programban. Üdv.:Kata smile smile
Kedves Kata! A fakultatív programok közt nem láttam ezt a túrát, legalábbis itt nincs fent a honlapon. Az árát lehet tudni? Ez a fakultatív nagyon jónak tűnik.
Fajcsák Roland Dátum: 2011-07-12 18:29:25
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-12 10:27:51
Kedves Andrea! Buszjárat van, de csak kevés várakozási idővel. Ha eljöttök például a Sithonia körútra, akkor 3 órát tartózkodunk Sartiban, és nem sokkal kerül többe, mint a buszjegy. Emellett az egész félszigetet bemutatom Nektek sok érdekes látni és hallani való van ebben a programban. Üdv.:Kata smile smile
Szia! Tanusíthatom! smile Tényleg nagyon érdekes dolgokat mondd Kata és tényleg szép helyekre visz.Ne sajnáljátok se pénz,se időt,se energiát,nem fogjátok megbánni!!
Grand Kata Dátum: 2011-07-12 16:12:13
Anton Györgyné írta ekkor: 2011-07-12 10:46:05
Kedves Kata ! Köszönöm a gyors választ. biztos jól fogjuk érezni magunkat, a Grand Tourssal mi mindig jól érezzük magunkat.Két éve Sartin voltunk és a Görög esten találkoztunk is. Most is ugyanott lesz a görög est? Köszönettel Ibolya
Szia Ibolya! Nem ott lesz a görög est, az a hely már nem csinálja, mellette lévő szálloda kertjében, ugyanazokkal a táncosokkal és zenészekkel. Nagyon tetszik ez is a vendégeknek! Üdvözlettel Kata smile smile smile
Anton Györgyné Dátum: 2011-07-12 10:46:05
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-12 10:30:51
Szia Ibolya! A piacon és boltban egyaránt kapható tengeri herkentyű, és az Athéne ház udvarán egy szabad tűzhely, ahol közös sütéseket szoktunk rendezni! Nem lesz hiány semmiben! Bízom benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat! Üdv.:Kata smile smile
Kedves Kata ! Köszönöm a gyors választ. biztos jól fogjuk érezni magunkat, a Grand Tourssal mi mindig jól érezzük magunkat.Két éve Sartin voltunk és a Görög esten találkoztunk is. Most is ugyanott lesz a görög est? Köszönettel Ibolya