(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2011-07-12 10:30:51
Anton Györgyné írta ekkor: 2011-07-11 22:19:41
Kedves Kata ! Augusztus 23.-án megyünk Marmarasra, az Athene apartmanba.Szeretnénk tengeri herkentyúket és halat sütni. Van-e hal piac,vagy hal bolt Marmarason? Köszönettel Ibolya
Szia Ibolya! A piacon és boltban egyaránt kapható tengeri herkentyű, és az Athéne ház udvarán egy szabad tűzhely, ahol közös sütéseket szoktunk rendezni! Nem lesz hiány semmiben! Bízom benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat! Üdv.:Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-12 10:29:04
írta ekkor: 2011-07-11 15:04:06
Kedves Kata Köszönöm szépen a választ! majd még áttúrom a fórumot. (utoljára úgy 15éve voltam ott). Szia KicsiJenő
Kedves Imi! Akkor még nem ismerjük egymást, mert én 10 éve vagyok itt, de ami késik nem múlik szokták mondani smile smile Üdv.: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-12 10:27:51
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-11 14:49:35
Kedves Kata! Még egy kérdéssel zaklatnálak. Lehet, hogy volt már róla szó,de Marmarasból Sartira van valami helyi busz, amivel átmehetnénk? Köszönöm a kedves fogadtatást előre is! Már mind a hárman be vagyunk zsongva és biztosra veszem, hogy nagyon jól fogjuk magunkat érezni. smile Már csak másfél hónap smile és személyesen is találkozunk. smile
Kedves Andrea! Buszjárat van, de csak kevés várakozási idővel. Ha eljöttök például a Sithonia körútra, akkor 3 órát tartózkodunk Sartiban, és nem sokkal kerül többe, mint a buszjegy. Emellett az egész félszigetet bemutatom Nektek sok érdekes látni és hallani való van ebben a programban. Üdv.:Kata smile smile
Anton Györgyné Dátum: 2011-07-11 22:19:41
Kedves Kata ! Augusztus 23.-án megyünk Marmarasra, az Athene apartmanba.Szeretnénk tengeri herkentyúket és halat sütni. Van-e hal piac,vagy hal bolt Marmarason? Köszönettel Ibolya
Dátum: 2011-07-11 15:04:06
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-11 13:49:50
Kedves Jenő! Bár már nagyon sokszor leírtuk itt a fórumon az árakat. Tavalyhoz képest nem történt változás! smile smile Zöldség, gyümölcs ára pedig hétről hétre csökken! Éttermi árak 7-8-9€/ adag, attól függ mit esztek. Gyros 2,2-2,5. Sör 0,5 literes 46-1,5€ között, még egy 24 órás pékség is nyílt, stb. Gondolom ennyi megfelelő lesz válaszul! smile smile smile Szia Kata smile
Kedves Kata Köszönöm szépen a választ! majd még áttúrom a fórumot. (utoljára úgy 15éve voltam ott). Szia KicsiJenő