Kedves Kata! Még egy kérdéssel zaklatnálak. Lehet, hogy volt már róla szó,de Marmarasból Sartira van valami helyi busz, amivel átmehetnénk? Köszönöm a kedves fogadtatást előre is! Már mind a hárman be vagyunk zsongva és biztosra veszem, hogy nagyon jól fogjuk magunkat érezni.

Már csak másfél hónap

és személyesen is találkozunk.
Kedves Andrea! Buszjárat van, de csak kevés várakozási idővel. Ha eljöttök például a Sithonia körútra, akkor 3 órát tartózkodunk Sartiban, és nem sokkal kerül többe, mint a buszjegy. Emellett az egész félszigetet bemutatom Nektek sok érdekes látni és hallani való van ebben a programban. Üdv.:Kata