(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Domokos Andrea Dátum: 2011-07-11 14:49:35
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-11 13:46:01
Kedves Andi! Csak kérdezz nyugodtan. Amikorra ideértek, akkor lesz legmelegebb a tenger, hiszen napról napra melegszik. smile Biztos vagyok benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat! Kiérzem a levelezésünkből. smile smile Üdv.: Kata
Kedves Kata! Még egy kérdéssel zaklatnálak. Lehet, hogy volt már róla szó,de Marmarasból Sartira van valami helyi busz, amivel átmehetnénk? Köszönöm a kedves fogadtatást előre is! Már mind a hárman be vagyunk zsongva és biztosra veszem, hogy nagyon jól fogjuk magunkat érezni. smile Már csak másfél hónap smile és személyesen is találkozunk. smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-11 13:49:50
írta ekkor: 2011-07-11 13:17:03
Szervusz Kata! Augusztus 16-án tervezem Neos Marmarasba utazni! Néhány árra lenék kíváncsi: taverna, üdítő, péksütemény, felvágott, sajt, kerékpár/nap, robogó/nap! Ugye még megvan a pékség is?!?!? Válaszod előre is köszönöm szépen: KicsiJenő
Kedves Jenő! Bár már nagyon sokszor leírtuk itt a fórumon az árakat. Tavalyhoz képest nem történt változás! smile smile Zöldség, gyümölcs ára pedig hétről hétre csökken! Éttermi árak 7-8-9€/ adag, attól függ mit esztek. Gyros 2,2-2,5. Sör 0,5 literes 46-1,5€ között, még egy 24 órás pékség is nyílt, stb. Gondolom ennyi megfelelő lesz válaszul! smile smile smile Szia Kata smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-11 13:46:01
Domokos Andrea írta ekkor: 2011-07-11 07:31:04
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a válaszodat. A szállás tényleg nem olyan fontos, mert úgy is csak aludni fogunk feljárni. :D Sajnos, csak augusztus 23-án megyünk, de megyünk és már nagyon-nagyon várjuk. Mindenki áradozik Marmarasról, szerintem biztos, hogy jó helyre megyünk. :) Köszönöm még egyszer! smile
Kedves Andi! Csak kérdezz nyugodtan. Amikorra ideértek, akkor lesz legmelegebb a tenger, hiszen napról napra melegszik. smile Biztos vagyok benne, hogy jól fogjátok érezni magatokat! Kiérzem a levelezésünkből. smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2011-07-11 13:43:13
Sági Zoltán írta ekkor: 2011-07-10 18:59:15
Szia Kata mi is Holnap indulunk! Milyen most arra az idő és a víz? Bár az idővel itt nincs gond, ez a majd 40fok de ott jobb lenne már :)
Hát Zolikám., ezekre a kérdésekre a választ már csak itt kapod meg igazából! Itt is tombol a nyár árnyékban 35-38, éjjel is 30 fok van! smile smile Jó utat Mindenkinek! Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2011-07-11 13:41:04
Farkas Nikolett írta ekkor: 2011-07-10 10:28:35
Nagyjából bepakoltunk..már csak a csajokat várom, mert otthonról jönnek..Remélem nagyon hamar odaérünk smile smile
Jó utat kívánok! mielőbbi ideérkezést! smile smile smile smile