Szia Andrea! Biztos vagyok benne, hogy fog tetszeni a szállás! Valójában a szobában tartózkodnak a legkevesebbet a vendégek!

A másik kérdésedre a válaszom, a Meteóra oda-vissza 800 km. Igaz hosszú út, de a látvány mindenért kárpótol! Jó utat és várlak sok szeretettel Titeket! Üdv.: Kata
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a válaszodat. A szállás tényleg nem olyan fontos, mert úgy is csak aludni fogunk feljárni. :D Sajnos, csak augusztus 23-án megyünk, de megyünk és már nagyon-nagyon várjuk. Mindenki áradozik Marmarasról, szerintem biztos, hogy jó helyre megyünk. :) Köszönöm még egyszer!