(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-11 13:17:03
Szervusz Kata! Augusztus 16-án tervezem Neos Marmarasba utazni! Néhány árra lenék kíváncsi: taverna, üdítő, péksütemény, felvágott, sajt, kerékpár/nap, robogó/nap! Ugye még megvan a pékség is?!?!? Válaszod előre is köszönöm szépen: KicsiJenő
Farkas Nikolett Dátum: 2011-07-11 09:58:45
Éééés indulunk smile smile smile
Domokos Andrea Dátum: 2011-07-11 07:31:04
Grand Kata írta ekkor: 2011-07-10 09:45:49
Szia Andrea! Biztos vagyok benne, hogy fog tetszeni a szállás! Valójában a szobában tartózkodnak a legkevesebbet a vendégek! smile A másik kérdésedre a válaszom, a Meteóra oda-vissza 800 km. Igaz hosszú út, de a látvány mindenért kárpótol! Jó utat és várlak sok szeretettel Titeket! Üdv.: Kata smile smile
Kedves Kata! Nagyon köszönöm a válaszodat. A szállás tényleg nem olyan fontos, mert úgy is csak aludni fogunk feljárni. :D Sajnos, csak augusztus 23-án megyünk, de megyünk és már nagyon-nagyon várjuk. Mindenki áradozik Marmarasról, szerintem biztos, hogy jó helyre megyünk. :) Köszönöm még egyszer! smile
Farkas Réka Dátum: 2011-07-10 21:49:19
Holnap smile
Sági Zoltán Dátum: 2011-07-10 20:25:12
Huh előbb lemaradt. Meteoráknál ilyen melegbe mibe érdemes menni?(nő/férfi)